Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Refresh Tematu 2xHS a Asysty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w związku z tym iż nie wypowiedziałem się w temacie o zmiane 2x fragi za HS'a postanowiłem wypowiedzieć swoje uwagi na temat tej zmiany w tym wątku,według mnie powinny jak najbardziej zostać HS za 2fragi ponieważ,dlaczego ma być tak że gracz który wbije rashem obojętnie na jakiej mapie lub rzuci HE w odpowiednie miejsce i ubije pare osób po +50hp ma dostać fraga za 1 osobe jako asyste gdyż ktoś dobije all z HE lub w innym przypadku ?,(Ludzie i tak bedą dobijać i tak będą a czy dobiją HS'em lub strzelaniem po nogach to juz zależy od gracza),i w tym tkwi problem bo ustrzelić HS'a a dobic fraga w normalny sposób bez HS to jest lekka różnica,a fragi które są dodawane w tabeli za HS oraz Asyste i tak nie są dodawane do ranku,oraz sama nazwa serwera mówi sama za siebie.Więc ja nadal nie rozumiem dlaczego ta zmiana.

 

 

 

Temat może zostać zamknięty iż wiem że zmiany nie zostaną prędko przywrócone do HS za 2x fragi,ja tylko wyrażiłem swoją opinie oraz graczy którzy grają na serwerze i zgodzą się razem ze mną,a wiem że napewno jest wiele więcej takich osób iż codzień na serwerze przez dłuższy czas  gra 32 osoby i napewno większość osób niż wypowiadających się pozytywnie na zmiane hs na asysty w tym wątku ZERRO SKILLA który trwał zaledwie 1 dzień.

 

 

 

Dziękuje i Dobranoc

 

Pozdrawiam Reptile* D'n'B   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...