Skocz do zawartości
RaideN

UB!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: RaideN

 

Godzina, data zdarzenia: Jakoś 1-2 h temu

 

Mapa: dd2 long chyba!

 

STEAM_ID / IP: 178.42.53.198

 

Uzasadnienie: Grałem czysto , było dużo graczy na serwerze. Admin wbił i cisną wszzystkich.. Raz go zabiłem to ten nawet na spect nie przeszedł tylko wlepił mi perma za aima... Ktorego nie miałem.. Czekam 24 h na rozpisanie demka przez admina banującego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Celownik latał bo miałem mało fps'ów... Grałem właśnie wtedy na laptopie bez podkładki (chłodzącej) i miałem mało fps... Po co miałbym cheatować skoro na steam grozi vac za to .. Poza tym mam prawie 2k godzin na steam w cs 1,6 przegranych... Więc nie jestem dzieciaczkiem które umie tylko na odpale latać.. A i rozpisz demko , a nie wstawiasz i piszesz że widać jak celownik lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poczekaj na wypowiedź kogoś z UBT. 

 

 

 

Według mnie byłeś odpalony więc Cię zbanowałem... Jeżeli się pomyliłem (bo też jestem człowiekiem i pomylić się mogę... ;) )   Oczywiście przyjmę karę od wyższej rangi.

 

 

 

 

 

Demka nie rozpisze bo nie widzę sensu rozpisania...  Jest krótkie demko widać jak ładnie celownik Ci lata  (Napisze jaśniej  przeskakuje z jednego na drugiego i wraca  w dość szybkim tempie ) 

 

 

 

 

 

1 akcja walisz w chłopa i się cofasz nagle walisz innego, który był afk i  w głowę ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@Edit

 

 

 

Nie chce spamować.

 

Miałeś lagi? Cudem zabijałeś?  Zabiłeś mnie serią HS ( Jak i większość graczy ) więc zacząłem Ci się przyglądać jeżeli demko jest za krótkie będę prosić UBT o sprawdzenie HLTV tam bd dłuższe i więcej takich akcji  (Chodzi o przeskoki na innych graczy, którzy stali obok)

 

 

 

@Edit2

 

Demko (HLTV) zaczyna się od 7:30 jak wchodzisz do gry

 

Pierwsza akcja 7:50-7:56 nawalasz a celownik tylko głowa

 

Od 8:10-8:28  przeskakuje na innych graczy

 

09:06-09:08 strzelasz celownik nie przeskakuje bo obok stoją gracze z tego samego teamu ... 

 

9:55  bardzo  ciekawe jak to wytłumaczysz ...   walisz w jednego przeskakuje Ci na innego gracza (zabijasz go) i znowu wraca na  "pierwszego.." (również zabijasz) oba zabicia w głowę ;)

 

 

 

Link do dema HLTV

 

http://www18.zippyshare.com/v/WeOBbefs/file.html 

 

 

 

Jak obejrzysz demko to pogadamy ;)  wtedy bd wiedział jaką bronią grałeś jak wygląda to na demku ;)

 

To ile masz na steam to mnie nie interesuje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem lagi , pisałem że mało fps :x Większość akcji leciałem na pałe i cudem zabijałem... Nie ogarniałem w ogóle co się działo na mapie :/ Wiesz.. Każdy może się pomylić ale czemu od razu miałbyś być karany? Ja np, parę razy ja posiadałem admina zdarzyło mi się dać perma i się pomylić (nie posiadałem powodów na uzasadnienie warna).. Również miałem podobną akcję gdy byłem w ubt :x Dałem ub gościowi który edytował 1 ss (było to widoczne ale przeoczyłem).. Wiesz , nie miałem powodu aby się odpalać , a bardzo zależy mi na ub.. Bo fajny serwer , chyba jedyny taki w polsce :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...