Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Po raz trzeci piszę .. BAN ZA NIC !

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia:

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Nie bede wypełaniał 10 razy tego samego.

 

 

 

Kolejny moj temat został zamkniety bez najmniejszego powodu. Po prostu jakis dwóch chłopczyków weszło, znowu wygarneli coś co sobie dołba wbili a co z logika nie ma nic wpolnego, zmakneli temat i mysla ze po sprawie.

 

 

Coz napisał szesnastolatek (pożal się Boże) ktory mnie zbanował?

 

 

Otóz według niego jesli w nicku mialem CSLiberty, a po wpisaniu w Google okazało sie ze w wyniku pojawilo mu sie cos z CS-em, z jakims forum, to to byla reklama.

 

 

 

Pewnie jakbym miał nick "wiaderko", to tez by uznal ze to reklama, bo przecierz jest siec wiaderko.com!!! Albo n00bs .. tez moglbym miec takiego nicka, a więc ---> www.n00bs.pl ...  nick "HolyShit"? HolyShit.PL!!!!!! "CS Na Bani"??? CS-NaBani.PL!!!!!!!!! "AK CS"??? AK-CS.PL!!!!!!!!!! "zabijam bio lubie" .... zabijambolubie.pl --- ile jeszcze mam podac przykladow?

 

 

 

Według niego prawie 30 graczy na serwerze, nie ma co robic, tlyko przypadkowo upatrzony wyraz w nicku notowac w mozgu, a po grze leciec i od razu sprawdzac, co to jest.  nie wiem co trzeba miec za burdel w glowie by dojsc do takiej konkluzji.

 

 

 

Ilu wam zdarzylo sie, ze z nickow graczy wypatrywaliscie cokowliek i lecieliscie potem szukac tego w necie, czy to przypadkiem nie siec serwerow?  poziom absurdu jakim ten gosc sie popisuje przekracza wszelkie pojecie....

 

 

 

Przypominam, ze reklama bylaby wtedy gdy:

 

 

a.) W nicku bylby wpisany konkretny link - nie sadze zeby CSLiberty to byl link!

 

b.) na czacie uprawiałbym spam klepiac na zmiane a to IP, a to adres jakiejs strony i wolal wszystkich ze zparaszam - nie sadze zeby CSLiberty to byl link lub adres IP!!

 

c.) przez mikrofon ciagle reklamowal wszystkim jakakolwiek storne lub serwer

 

 

Zadne z tych warunków nie zostały spelnione, a mimo tego, jakis niedouczony szesnastoletni dal mi bana za reklame - PERMA

!. Idac jego tokeim rozumowania, to w ten sposob co 10 minut mozna kogos zbanowac pernamentnie, bo tak to bywa ze czesto nicki maja cos wspolnego z tym w co sie gra, a przez to moga miec duzo wspolnego z dzisiatkami sieci serwerów jakie sa w Polsce. Ile jest sieci serwerów ktorych nazwy moga byc elementem nicku? Napisałem wyżej. Czy na tej podstawie mozna uznac ze cos reklamuje, zwlaszcza kiedy siedzial BEZGLOSNIE NA SPECTATORZE, ani razu NIC NIE NAPISAL, a tylko OBSERWOWAŁ jak graja inni!!!!!

 

 

Jak to wyglada w rzeczywistości?

 

 

Otoz jakis szesnastoletni gowniarz, dostal admina (lub kupil) na serwerze i mysli sobie ze jest teraz wazny, ze w koncu jest kims. Siedzi teraz biedak na serwerze i tylko wypatruje - a czego by sie tu dopieprzyc co mogloby podchodzic pod bana(?). Bo im wiecej banow rozda tym barzdiej mu sie wydaje ze jest wazniejszy.

 

 

 

Potem przychodzi jakis niewiadomo kto. W ogole nie zna sprawy i wielce skraca mi bana do tygodnia "bo nie mialem wczensiej takich banow" - co to ma byc? Typ nawet nie wiedzial, za co ten ban byl. Zobaczyl w powodzie ze reklama i uznal ze cos reklamowalem, ale zapytac, sprawdzic czy w istocie tak bylo, poddac osad empirycznemu wyjasnieniu, to juz nie... NIE !!! BO JA MAM RANGE SUPER ADMIN I TO JA TU JESTEM WAZNY!!!!

 

 

Typowe szczeniackie zachowanie przy posiadaniu admina.

 

 

Kwestii sydromu grupowego myslenia ktory ogarnal tutejszą gowniarzerię nie bede poruszał.

 

Zostałem w sytuacji gdzie jestem sam, przeciwko wszystkim, bo ci wszyscy, nawet przez piec sekund nie pochyla sie nad sprawa uzywajac do tego LOGICZNEGO myslenia, tylko jako ze tworza monolit spolecznosciowy bezmyslnie i bezrefleksyjnie jeden drugiemu dupe albo lize, albo kryje.

 

 

jak zyje, to takiegoc zegos nie widzialem. Gosciu zobaczyl wyraz wnicku wpisal na google, zobaczyl ze to jakies forum i dał PERMA za REKLAMĘ!!!!!!!!!

 

 

WHAT THE FUCK !!? SIE PYTAM !!!

 

 

 

Nie wiem kto tu ustala zwyczaje, ale conajmniej dwoch adminow powinno zostac w jakis sposób ukaranych.... ich bezczelnosc przekracza wszelkie normy...

 

 

 

PS. zaraz jeszcze na mnie skoczycie za to jak sie wyrazam, bo wedlug was to nic normalnego jak ktos wyprowadzony z rownowagi debilnym zachowaniem innych po prostu traci nerwy i jedzie juz z tematem z gorki, bez trzymanki...

 

 

 

...a moze teraz tez zamkniecie temat nie dajac sie ustosunkowac do bezsensownego belkotu i oskarżeń, ktorymi tutaj zaraz dowalicie - tak jak to bylo poprzednio? Moze by tak czas dorosnąć?

 

 

Ile mozna wytrzymac bezpodstawnego oskarzania i traktowania z gory? Prowokujecie, to potem zbierac za swoje!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem po co te wywody, można było wszystko załatwić po ludzku, to ty zacząłeś klepać jęzorem i obrażać wszystkich dookoła. Nikt na nikogo nie patrzy z góry, ty sam swoim zachowaniem wymusiłeś u nas taką, a nie inną reakcję. Gdyby nie ta cała szopka, byłbym w stanie anulować tego bana, jednak patrząc na poprzedni temat nie widzę takiej potrzeby.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to ty zacząłeś klepać jęzorem i obrażać wszystkich dookoła. (...) ty sam swoim zachowaniem wymusiłeś u nas taką, a nie inną reakcję

 

 

Oto moj pierwszy post w tej sprawie w dziale 'Odwołania od bana'

 

 

 

 

 

Wszedłem na spectatora by pooglądać jak grają. Ogólnie w poszukiwaniu cziterów żeby dorzucić na AC.PL jak znajdę. Siedzę sobie i oglądam i nagle ban. Ani słowa na czacie nie napisałem. W moim nicku nie widzę, żeby była jakaś reklama. Ban kompletnie niesłuszny, przynajmniej jego długość, bo zakładam że - jak często się zdarza - banujący zawsze sobie tam wymysli jakiś powód.

 

 

Gdzie tutaj jest obraza i "klepanie jęzorem"? Czyżbys był kolejna osoba, która nie wie nawet w jakiej sprawie sie odzywa, a zaraz bedzie mial kolejne pretensje o to, ze ktos po prostu napisze mu wyraziście PRAWDĘ? Fakty nie istotne, wazne ze jak ostro i wyraziście, to be? Co tam fakty, wazne zby sie klaniac i dupe lizac, bo w koncu to wy macie tutaj KOLOROWE NICKI!

 

 

To, że po reakcji na tego posta zareagowałem tym postem (http://multi-head.pl/topic/27717-kr%C3%B3tko-i-na-temat-z-b%C5%82aznem/

), nie znaczy ze nie chcialem niczego zalatwic po ludzku.

 

Jak chcialem zalatwic po ludzku, to przyszedł jakis WILECE WAZNY PAN SUPERADMIN i nie wiedzac nawet w jakiej sprawie sie odzywa skrocił mi bana do tygodnia, mimo ze nie zaslugiwałem nawet na 5 minutowego. Zwyczjanie potraktował mnie z góry!!! Jak jakiegos niewolnika! Nie napisal dlaczego ban został utrzymany mimo tego, ze nie bylo do tego podstaw zadnych, a wrecz przeciwnie łatwo mozna było wyjasnic jesli tylko sie chciało wyjasnic dać (osoba ktora mnei zbanowała nawet to przyznala, bo oglosila mi ze wie ze przegiela z tym banem i nawet zagadywala z tym "SUPER HERO ADMINEM", by mi go zdjela). Nie zrobił nic aby sprawe wyjassnic, Po prostu "odpieprzyl" swoje i sobie poszedł.

 

 

Jesli uwazasz, ze po czyms takim powinienem tutaj byc grzeczniutki i f@jny to sie grubo mylisz. Nie mial typ na tyle przyzwoitości, by zapytac, o co chodzi odkładnie i co sie dzieje. Zobaczyl powod bana "reklama" i uznal ze cos reklamowalem, a gdyby wykonal chociaz minimum swoich obowiazkow, zamiast usilnie zaznaczac kto tu ma nick kolorowy, a kto tu jest tylko zwyklym uzytkownisiem, to bana zdjalby natychmiast. Przyszedlem i domagalem sie sprawiedliwosci w odpowiednim dziale (odwołania od banów), a zostalem potraktowany tak jakby mial mu jeszcze dziekowac za to ze skrocil mi bana, chociaz powinien zdjac. Od samego poczatku nikt nie podszedl do sprawy merytorycznie. Za to panowala wszedzie obecna buta, zaznaczanie swojej waznosci i przede wszystkim perfidne KOLESIOSTWO. Przepraszam, ale ja nie mam zamiaru trzymac poziomu jesli jestem wsrod ludzi, ktorzy nie potrafia go utrzymac, a tylko zakrywaja jego niziny za byciem f@jnym miedzy soba nawzajem. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

 

 

Więc proszę cię nie bądz kolejnym łgarzem i oszustem, ktory perfidnie woli łgac na temat, na który sie wypowiada zamiast się z nim zapoznać.

 

 

Od poczatku porbowalem tak jak nalezy sie zachowywac. Nikogo nie wyzywalem i nie obrazalem. To mnie pierwszego obrazono potraktowaniem z gory. Jakby "kolejnego bota, ktory cos tam chce", a chial tlyko pieprzonej sprawiedliwosci i powaznego podejscia do tematu ze strony administracji.

 

 

Czy ktos ma jeszcze ochote łgac tutaj wbrew faktom i merytorycznej zgodnosci z kolejnoscią zdarzeń?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszesz jakieś chore porównania, w dodatku obrażasz, a my mamy jeszcze głaskać cię po głowie? O jakim łganiu mi tu wspominasz chłopie? Chyba światy ci się pomyliły. Nie potrafisz zachować poziomu, a to jest tylko i wyłącznie twój problem i ja nie mam powodów żeby kontynuować z tobą dyskusję, tym bardziej robić coś w zgodzie z twoimi życzeniami. Chyba, że mam cię jeszcze poklepać po plecach? Można było wyjaśnić to po ludzku, ale obrałeś drogę znaną i popularną w wirtualnym świecie - trudno. Gdybyś spadł z poziomu swojego ego na poziom pokory, mógłbyś wyrządzić sobie sporą krzywdę. Jak mam do czynienia z takimi megalomanami jak ty, to momentalnie skacze mi ciśnienie i robi się niedobrze. Żegnam ozięble.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...