Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Krótko i na temat z błaznem....

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 17.04.2014 - Przed północą

Nick admina/gracza, który zawinił: Na serwerze nie wiem. Na forum adonai29

Dowody: Nie ma skąd

Świadkowie: Nie potrzebni

Uzasadnienie:

 

 

Założyłem już temat w dziale gdzie się można odwołać od bana

http://multi-head.pl/topic/27714-ban-za-nic/

 

 

Jak widać przyszło jakies coś i bez żadnych wyjaśnień i wskazania winy upieprzyło sobie w makówce, że ban był słuszny, a tylko fakt, że nie miałem wcześniej podobnych sprawił, że skrócono mi bana na tydzień.

 

 

Nie wiem na jakiej podstawie kompletujecie sobie tutaj geniuszy do administrowania, ale widac na przykładzie powyższego, że migający nick i kolorek na forum robi niektórym z głowy coś na wzór termosu na herbatę - czsami spora pojemność, ale w środku mechanizm oparty na próżni.

 

 

Jak to jest, że najpierw jakiś niezrównoważnony umysłowo prawie-geniusz, z tyłka banuje pernamentnie rzekomo za reklamę, której wcale nie było, a potem jeszcze na samym forum pojawia się nie lepszy "kozak" i z pozycji :"GURU", uznając sobie, że ma do czynienia z plebsem, traktuje niewinną osobę jak Pan pańszczyźnianego i oznajmia bez żadnych wyjaśnień i potwierdzeń na słusznośc bana, że tylko dlatego, że wcześniej nie posiadałem banów za reklamę, skraca bana na tydzień?

 

 

Nie wiem kto ich uczył logiki postepowania w takich sytuacjach, ale śmierdzi mi tu głębokim sowieckiem socjalizmem - przez historyków zwanym stalinizmem. Może faktycznie dla dwóch powyższych wątpliwej jakości intelektualnej geniuszy autorytetem i wzorem do naśladowania są byli totalitarni dyktatorzy (mechanizm w ich głowach w zasadzie operuje na identycznej konstrukcji pojęciowej), ale to co zrobili, i to jak się zachowali w mojej sprawie mówi tylko jedno: obaj/oboje (lub jeden) kompletnie od tych kolorków i rang na forum, oraz przywilejów na serwerze, kompletnie odlecieli i oderwali się od rzeczywistości.

 

 

I bynajmniej nie myślcie sobie, że rozpisuję się w tej sprawie z powodu durnego bana. Zareagowałem w ten sposob tylko dlatego, że nie pozwolę sobie, aby jakiś jeden czy drugi "koleszka" traktował mnie jak śmiecia, a tylko tak. mogę jednemu i drugiemu wygranąc jakimi są błaznami i odbiegającymi od norm miernotami. Chcę też pokazać innym tutaj - zwłaszcza mklodszym - że nie muszą jakimkolwiek podobnym jak ta dwójka wyżej, internetowym nieudacznikom, którym od kolorków w internecie nagle wydaje się, że są kimś WAŻNYM, dawać pomiatać. Jak widać jeden z drugim o tyle są mierni i bezsilni, że każdą próbę wyjaśnienia swojego kretyńskiego zachowania i gburowatości kwitują potraktowaniem z góry, bo wiedzą, że w zasadzie nic im się nie stanie.

 

 

Jak chcesz być kozak, to osiągnij coś w życiu najpierw zakompleksiony błaźnie,a dopiero potem zastanów się, czy masz prawo traktować kogoś jakby był twoim psem lub niewolnikiem. Tylko kabel internetowy powoduje kmiocie, że może ci się wydawać, że coś tu komuś pokazałeś i jesteś gość. W dupie mam twoje projekcje i wyimaginowany świat, w którym błednie zakładasz, że jesteś coś wart - jak dałeś tyłka z prostactwem, to umiej się do tego przyznać, a nie brnij jak mały człowieczek w swoje kretyństwo i nie traktuj przy okazji ludzi, którymi poniewierasz, jak swojke dziwki do bicia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dałem Ci tego bana , pisząc krótko miałeś reklamę w nicku i nie wiem po co drążysz temat ?  CSLiberty - specjalnie wbiłem w neta żeby zobaczyć czy to jest jakieś forum i było także ban słuszny, został skrócony do tygodnia to się z tym zgodzę jak to twój pierwszy raz oraz sądzę, że ten post obraża mnie i adonaiego ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...