Skocz do zawartości
JNSRR

[PRZYJĘTY]Chyba już mogę.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś rangę grafika miesiąc lub dwa (nie pamiętam) temu, ale nadal nie zrobiłeś nic w kierunku poprawy swoich prac. Napiszę Ci nad czym mógłbyś popracować:

 

-napisy: za duże, czcionki nie wygładzone,

 

-za dużo tekstur, zakrywają stocki i nie zawsze pasują,

 

-nie zachowujesz proporcji obrazka podczas skalowania przez co prace wyglądają dziwnie,

 

-i ogólnie za dużo zabawy ostrością i kolorami.

 

 

 

Póki co jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace brzydkie ;d .Szału nie ma, potrenuj jeszcze trochę. Jak pracę nabiorą lepszego efektu to złóż podanie.Narazie jestem na Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rób wszystkiego jednakową czcionką** bo prace praktycznie są identyczne.. Złożyłeś podanie tutaj i na moda. Nie uważasz ze za dużo ? Prace są dobre ale zdecyduj sie czego oczekujesz od administracji. Admina BF4, Grafika, czy Moderatora. Składasz podanie a następnie piszesz ze nie masz czasu na takową funkcję. Jabym sie zastanowił nad Twoją osobą, ale jednak bądź aktywny w dziale graficznym, bo dobrze Ci to wychodzi. Neutral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardziej tonuj kolory do reszty i nakładaj na każdą pracę jakąś prostą sygnaturkę z malutkim efektem aby to jakoś wyglądało, że wszystko pod spodem było w jednym a nie all oddzielnie. Neutral

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać, że się starasz i chcesz wrócić na stanowisko, tylko zwracam się z prośbą, abyś przemyślał to dokładnie czy będziesz miał czas. Prace szału nie robią. Myślę, że powinieneś zastosować parę uwag kolegów up., ale jestem na małe tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko GRAFIKA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...