Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie W4lkeR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: W4lkeR

Wiek: 17 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo dobre, wczoraj opósciłem swoją sieć by dołączyć do tej :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: 5 lat

Steam ID : STEAM_0:0:49986699

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/W4lkeR/80.72.40.110:27026/

Dlaczego TY .!: Gram bardzo dużo w cs'a, na FFA spędzam teraz minimum 3-5 H dziennie jak nie lepiej, jestem doświadczonym adminem, lubię pomagać ludziom, chciałbym pomóc ogólnie sieci nie raz widziałem ze admina nie było :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3 - 6,7 H

Kontakt: GG : 4773424, Steam: W4lkeR

 

 

 

Rozumiem że nie spełniam wymaganych godzin ale w ciągu swiąt bardzo szybko sie to zmieni, proszę o zrozumienie i pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


malysz nie ma przegranych 50 godz ale to co zrobil dla wszystkich graczy z problemem na steam to szacun... ilu graczy mialo z tym problem i kazdemu pomogl napisal temat jak ten problem rozwiazac..  steam mikro wiek wszystko jest zgalasza cziterow na u@ lub steam jestm na duze tak kultura na wysokim poziomie ogarniety gracz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja Również Jestem Na Tak:Ogarnięty,Kulture Ma,Pomocny,No i Pije Browary :D Czego więcej chcieć? (a godziny nadrobi)  :) :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...