Skocz do zawartości
Gość

Medale

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

 

 

Mam propozycje na plugin który mógłby oczywiście według mojej uwagi przydać się na serwerze FFA. Pewnie widzieliście go na innych serwerach, bądź może gdzieś czytaliście. Mianowićie piszę tutaj o pluginie Medale + ranking.

 

 

 

Dzięki temu pluginowi najlepsza 3 mapy dostaje medale chronologicznie zloty, srebrny, brązowy.

 

Jak pisałem to jest moja tylko propozycja według mojej oceny która dodałaby troche ciekawej mobilizacji do rywalizacji gdyż jak już wcześniej napisałęm plugin ten ma osobny ranking nie zalezny od top15 nie podmienia go :)

 

 

 

Tutaj link do pluginu i tematu na jego temat :) - http://amxx.pl/topic/67198-medale-ranking/

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dwa osobne rankingi na serwerze, ale jak kto lubi :D  Z tego co zauważyłem to mało kto korzysta z top15/rankstats/whois, a co dopiero dokładać kolejne statystyki, które dla 3/4 graczy serwera będa praktycznie zbędne. Z tego co pamiętam to w bf modzie było coś podobnego, ale wiązało się z całym rankigiem (top15) wtedy miało to jakiś sens :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam ten plugin ;) Uważam, że to troszkę zbędne. Ja np. gram dla zabawy, a nie dla rankingów i medali ;) Jak ktoś lubi rywalizacje, to niech próbuje się dostać do top 15.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...