Skocz do zawartości
Hastu

uwaga co do adminów

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwie nie ma w ogóle adminów... A jeśli ktoś chce złożyć podanie to odrzucacie bo za mało godzin... Co mają godziny do poprawnego działania takiej osoby w roli administratora? jeśli ma mało godzin dajcie mu admina na okres próbny 2-3 dni jeśli się sprawdzi otrzyma na stałe.. taka jest moja propozycja i uwaga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Evolution dajmy na to że gość ma 40 godzin przegranych i dostaje tego admina nakłamie w podaniu a na serwie nie potrafi nawet gościa zbanować albo ss'ów zrobić.To lepiej mieć takiego admina czy admina co ma mniej przegranych godzin ale wie o co chodzi.Dlatego jestem za tym pomysłem żeby dawać adminy na okresy próbne , aby zobaczyć czy ktoś daje rade czy sobie nie radzi.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi mi żeby każdemu dawać admina.Ale ja widzę na serwie co się dzieje ile macie adminów na 500k? bo ja od 4 dni widzę czasami jednego.. a czasami wg. nie ma tak jak dziś więc skoro sami piszecie w podaniach niektórych że jesteście na tak a i tak na końcu "Podanie Odrzucone" to o co chodzi?  Co z tego że serwer fajny jak nie ma go kto pilnować i boty się wożą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pos nie ma problemu ja mogę dobijać godzin ale poco? jak na serwie co godzinę po 3-4 boty się wożą i nie ma ich kto zbanować bo nie ma admina.Musisz być troszkę bardziej ufny.Bo jakby mi na tym serwie nie zależało to po co te moje wszystkie posty? tematy z cziterami? poszedł bym na innego serwa i tyle.Ale widzisz nie jest tak.A już tutaj grałem na tym samym serwerze pod nazwą edvision.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hastu my admini też mamy prywatne życie a nie 24/7 na servie być, a co do podania to nie możemy rozdawać adminów bo on ma przegrane 10H i to dla was jest dużo. Tak samo Forum, nie możemy zakładać konta na forum tylko do podania musimy śledzić aktualne wydarzenia itp. dać się lepiej poznać, bo nie wiadomo czy dziś dostaniesz admina a jutro rezygnacja jak z graczem FinalRing. Założył konto do podania został przyjęty a po 1tyg zrezygnował...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...