Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Admin to bot max 16 lat i nie umie grac

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia:   01:50

Nick admina/gracza, który zawinił:   nie ma informacji

Dowody:   moja wypowiedz

Świadkowie:   nie bede powolywal nikogo bo ktos sie bawi adminem

Uzasadnienie:   gralem normalnie dawalem info pzrez mikrofon nagle kick "naduzywasz mikro" no kurwa bodzmy normalni to jest powod bo chcialem zagrac wedlug zasad i dac info druzynie w ktorej gralem pewnie ten post nic nie da bo dziecko z adminem placi 30 zl na miesiac i gra 24/7 ale takiego malolata to tylko za jaja powiesic sam grac nie umie i nie da jeszcze innym napisalem pozniej oczywiscie ze dziecko dostala adma za zeta i go naduzywa i oczywiscie ban na godzine o temacie "wroc pozniej " i etraz kolejne zapytanie to jest kurwa powod huj mnie trafia jak dzieci sie kozacza bo dostaja admina za siano admin zamiast pomagac podpowiadac i pouczac to kurwa na zlosc bot robi bo musi pzreciez sie przykozaczyc ze ma admina huj w to jak tak bedziecie dbac o graczy i miec ich w dupie to bedziecie sami grali na swoich marnych serwerach i wtedy bedzieci banowac sie do woli dzieciaki pzrez takich botow serwer spada na psy o ile juz nie spadl dziekuje pozdrawiam enkuś 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'przyjdz pozniej /mikro'

[AMXBans] Duration: '1 hour'

[AMXBans] Your SteamID: 

[AMXBans] Your IP: 

[AMXBans] =======================================

 

 

bot kurwa nawet nie ma podanego nicku bo wszystkich kutafon banuje za byle co powtarzam jestes dziecko zerem i nim zostaniesz kupiles adma ok wsadz sobie go w dupe pajacu i daj grac innym jak sam nie umiesz kurwa dawac info i dostac kicka za naduzywanie hahahah za jaja i na latarnie z takimi plackami kurwa ale mnie huj w kurwil no zebys kurwa huju juz nei pogral nigdy zjebie no musze sie kurwa napic nie chce ale musze pozdro dla dzieciakow z adminem dobranoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeśli miałeś nick "nk" to kicka załatwiłem Ci ja :) Już mówię dlaczego: po 1 Twój mikrofon dziwnie burczał, co było uciążliwe. Po 2 kląłeś przez mikrofon non stop. Po 3 binda na mikrofon trzymałeś prawie cały czas i przez Twoje dziwne dźwięki wydobywające się z niego, nie było słychać nic w grze, także bardziej utrudniałeś niż "pomagałeś" swojej drużynie. A co do bana to nie moja sprawka, nie wiem kto Cię zbanował :) I jeszcze jedno, za wyzwiska i to na forum pewnie dostaniesz ostrzeżenie i nie wiem czy na tym się skończy. Nie jestem dzieckiem i nie płacę 30 zł by mieć admina, ani nie jestem żadnym botem, tymbardziej "hujem" tak się możesz do kolegów z podwórka odzywać, choć nie wiem czy ich posiadasz, naucz się kultury. Ode mnie tyle, żegnam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


widzisz dalej sie nie przyzanales ze sie kozaczysz bo kupiles admina gdybym komus pzreszkadzal tak jak zaznaczyles ktos by mi zwrocil uwage lub ostrzegl nie bylo takliej sytuacji wiec wymysliles sobie to tylko ty po drugie najpierw powinno byc jakies ostzrezenie jezeli taki pan jest kurwa delikatny to by dal mute lub zwrocil sie w moja strone bym przesatl dawac info swojej druzynie no bo przeciez pan jest 1 w rankingu to juz nikt od niego lepiej nie zagra wiec powatzam jeszcze raz dzieci z adminem nie nadaja sie do tego tym bardziej ze nie wiedza na czym to polega nie przestrzegaja zadnych zasad jak w tym przypadku i moga robic co im sie tylko podoba oby tak dalej mistzru top15 kozacz sie dalej z pewnoscia na serwerze bedzie panowac mila atmosfera wiec zabrac dzicia admina bo nie wiedza co do nich nalezy a o zasdadch jakichkolwiek nie wspomne 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzeszczales tym mikro czlowieku i jeszcze masz czelnośc jakis temat na forum pisac?

 

Opamietaj sie i nie uzywaj mikro w grze bo tylko wqrw**, ban jak najbardziej sluszny skarga śmieszna pozdrawiam

 

 

 

PS. Mi twoje mikro przeszkadzało!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...