Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Kamyk Zombie Mode Server

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 04.04.2014 Godzina ok. 20:26

Nick admina/gracza, który zawinił: Kamyk

Dowody:

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Kamyk.

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Powod: 'Wszelkie problemy zglaszamy na forum. Twoje ciagle pisanie nic nie zmieni'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1331105134'

 

[AMXBans] Twoje IP: '94.40.44.70'

 

[AMXBans] ========================================

 

Świadkowie:

 

 

 

1. Sk :| Uwaga Strzelam :* 1 1:18:16 2. Player | CSSetti 0 28:42 2. daro88 [t] 0 18:52 2. DziubSoN 0 05:01 2. Cycu^^ 0 21:46 2. RigOne 0 02:45 2. trollo 0 1:27:47 2. Kamyk. 0 09:47 2. Madbowski 0 11:55 2. [bH][uW]no se compera 0 02:45 2. Faus[T] 0 33:46 2. danioXD 0 02:45 2. kasia. <3 0 18:52 2. NICK CS OLI ZABIJAKA 0 26:17 2. Mlody Alkoholik 0 30:50 2. (1)Player | CSSetti 0 26:17 2. KeyBoard 0 35:51 2. SmierdzisZ 0 1:56:53 2. kolo078   ico_profile.gif 0 05:01 2. Player 0 24:00 2. Misio

 

 

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Ban bez powodu po prostu. Tuż po wejściu na serwer została zmieniona mapa ( Było głosowanie przez graczy) a jak mapa padła na ZM_Fortuna administrator wywołał Vote 1. TAK 2.NIE 3.NIE 4.NIE i ja wtedy napisałem na say: "Po co jest administracja, aby utrudniała graczom grę?" chodziło mi wtedy po co wywoływać głosowanie co przed chwilą gracze wybrali mapę (Większością głosów). Jeszcze zostałem za to zbanowany szczyt bezczelności takiego administratora trzeba wywalić już kilka razy dostałem bany od niego oraz kicki. Chyba tylko został aby pobawić się panelem. Co prawda nie zrobiłem screenów ale to chyba powinno wszystko być w logach serwera.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja banowałem, a powód oczywisty. Dziwie się, że wytrzymałem, aż tyle z tym banem. Co chwila piszesz, że administracja nie ogarnia itp. itd. , ale chyba nie wiesz, że jeżeli mam coś zrobić muszę to ustalić z graczami, a w tej sytuacji było Vote i wszystko ładnie wyszło. Teraz pytanie: "po co zmiana mapy?!", a to dlatego, że jest grana co chwilę i staje się być nudna. Gdyby nie fakt, że cały czas masz jakieś zażalenia do "administracji" nic by nie było. Inna sprawa, to jest sprawa VIP'a, o którego piszesz co chwilę,  że jest za mocny, że każdy go ma i robisz wielkie problemy, a mówiłem Ci nie raz, że wszelkie sprawy zgłaszamy na forum. Twoje ciągłe gadanie staję się uciążliwe i to bardzo i właśnie dlatego dostałeś owego bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro Mapa Została Wybrana Przez wiekszość graczy to powinna byc zmieniona.Nie ma czegoś takiegoś że admin sobie zmieni "bo" ta mapa jest stara i trzeba zagrać nową.Gracze wybieraja mapy ktore im sie podobaja a admin robi vote,Kamyk Jak wytlumaczysz 1TAK 2NIE 3Nie 4NIE?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No a w logach serwera nie będzie takiego czegoś? Nie robiłem screenów bo mi menu broni wywaliło. Ale był taki vote. Datę podałem na pewno jest w logach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla leniwych cstrike/addons/logs wchodzimy w zombie_plague_advance.txt potem szukamy daty 04/04/2014 - 20:26 (koło tego trzeba szukać). Na następny raz zrobię screeny bo już kilka razy się zdarza takie zachowanie chociaż myślałem że jest to normalne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak piszesz skargę, to musisz przedstawić dowody na winę admina, a ja takich nie widzę.

 

Ban minął, więc zamykam.

 

/close

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...