Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Mały powrót może ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:pozdro 600

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):Posiadam i to duże

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8-9

Staż w CS-sie:4 lata ale nie długo 5 rok

Steam / NonSteam:Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/pozdro%20600/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!:Jak wiecie wywiązywałem się z swoich obowiązków i myślę żebym mógł wrócić , oraz dalej na nim pomagać. Każdy wie jaki byłem i liczę na szczerą ocenę.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-3h w normalnym tygodniu a w weekend 5-6h

Kontakt:steam, forum , ts

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na nie . 

 

Byles juz adminem tutaj, nawet wiecej opiekunem .

 

Wprowadziles to co wprowadziles.Pozegnales sie. A teraz po ok 2 miesiacach wracasz, Widzialem, pograles troche na innych serwerach i zaraz skladasz podanie o admina. Zobacz jak to wyglada.Szukasz swojej szansy wszedzie gdzie sie da. Do Ciebie osobiscie nic nie mam.Wywiazywales sie zawsze z funkcji.No ale nie przekonasz mnie do siebie przez te zachowanie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiązywałeś się tak dobrze, że zostałeś zbanowany na serwerze i robiłeś 100 reklam. Dla Ciebie powrotu na stanowisko admina w tej sieci nie ma. Przynajmniej póki ja mam coś do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:


 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...