Skocz do zawartości
Rekinek

podanie mojooo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  MoJooooo IN ATTACK

Wiek: 21 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): ogarniam nie dygajcie

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: 6 lat na steam. no stam nie licze

Steam / NonSteam: Steam 

Dlaczego Ty:  nigdy nie grałem na czitach .. myślę , że jakiś opór stawiam podczas gry ..   nie lubię cziterów i likwiduje ich bez żadnych skrupułów 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: dwie trzy cztery ??? zależy jak leży ..

Kontakt:   kontakt Steam 

 

 

link do game tracker : http://www.gametracker.com/player/MoJooooo%20IN%20ATTACK/80.72.43.106:27027/

 

 

Dajcie mi szanse chociaż na próbę a udowodnię , że warto :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że ludzie się nie wypowiadają więc ja się wypowiem. Brak wypowiedzi spowodowany jest jak mniemam tym iż, gracz owszem obecny na serwerze ale nie przypominam sobie aby zgłaszał coś na u@ , jego owszem ludzie zgłaszają. Niby jest  ale nikt nie wie co sobą reprezentuje. Więc jak na razie jestem neutralny!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność poprawiona, zgłoszenia u@/steam.

 

Zobaczymy czy slownictwo utrzymasz na wodzy i będziesz dawał przykład graczom - jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli aktywność poprawisz i będziesz taka utrzymywał to szansę na czas próbny można dać . 

 

Nie poddajesz się z podaniami, dlatego można zobaczyć jak się będziesz sprawował jako admin. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to Twoje kolejne podanie i widzę, że Ci zależy. Jednak Twoja wcześniejsza aktywność była praktycznie zerowa. Podania nie odrzucam a zamykam na okres 14'tu dni. Jeżeli zobaczę, że Ci zależy i będziesz cały czas aktywny to podanie od razu zaakceptuje, jeśli jednak Twoja aktywność będzie słaba to podanie odrzucę. Także Mojo wykaż się i życzę powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi ale niestety kolejny raz musimy odrzucić Twoje podanie. Już nie chodzi o Twoją grę "w kratkę" ale o brak kultury na serwerze. Wczoraj Cię nie zbanowałam bo po tym jak zwyzywałeś kolesia to chciałam usłyszeć i nagrać więcej Twoich ciekawych wiązanek (cytować nie będę) ale Mekintosz nie wytrzymał i wyłapałeś banika od Niego ;) Powinieneś się liczyć z tym, że chcąc być adminem trzeba się czasem pohamować i trzymać język za zębami a nie walić na mikro epitetami w stronę innych graczy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...