Skocz do zawartości
Gość

Administracja, regulamin, podszywanie się.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam,

 

 

 

      Regulamin serwera FFA~:

 

16. Podszywania się, a także upodabniania się do innych graczy, adminów jest zakazane i zostanie nagrodzone banem permanentnym.

 

     Ostatnio częstym problemem stają się gracze z nickiem PLAYER | CSSETTI. Myślę że każdy z nas wie, skąd biorą się owe nazwy graczy, co skutkuje masowymi napływami różnych osób pod tą samą nazwą, gdzie w czasie jednej rozgrywki ilość ta dochodzi nawet do (3). Proponowałbym zablokować tą nazwę, co zakończyłoby serie kar z powodem "Zmień nick". 

 

 

 

      Regulamin serwera FFA~:

 

18. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia nas z jego przestrzegania.

 

     Bardzo istotny punkt regulaminu, który zobowiązuje nas do jego przestrzegania, jednak nie rozumiem jakim prawem niejednokrotnie administracja serwera nie zna podstawowych zasad na nim panujących? Z owym problemem spotkałem się na COD, gdzie sprawa dotyczyła min, ale także i nasze FFA nie świeci przykładem i wiele kontrowersyjnych sytuacji powoduje powstawanie nieprzyjemnych sytuacji. Stąd też moje zapytanie: Czy administracja posiada odrębny regulamin, który reguluje wszelkie postępowania względem osób łamiących zasady i czy regulamin ten może być dostępny poza forum? Nie jestem w stanie wyświetlić okna powitalnego na serwerze, przez co nie jestem świadom tego, co tam się znajduje, jednak miejsce to mogłoby zawierać regulamin serwera FFA, bądź też można wgrać prosty plugin wymuszający akceptację i znajomość regulaminu przed wzięciem udziału w rozgrywce. 

 

 

 

      Regulamin serwera FFA~ :

 

20. Zarówno gracz jak i admin nie ma prawa wymyślać własnych zasad na serwerze.

 

     Sprawa ta odnosi się bezpośrednio do adminia Lem_SZPN. Serwer posiada bardzo niezrozumiale skonstruowany regulamin, który nie odnosi się w pełni do wielu sytuacji, jednak nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego z serwera wyrzucane są osoby, które reprezentują niższy poziom umiejętności. Ban z powodem "Idź poćwicz na boty" również nie prezentuje wyższego poziomu jeśli chodzi o podejście administratora do graczy, a i warto podkreślić, że nie uwzględniono kary za tego typu zdarzenia w oficjalnie obowiązującym regulaminie serwera FFA. Argument: "Chodzi o poziom serwera" również osobiście nie przemawia do mnie, jednak jak widać: Zapomniał wół jak cielęciem był i chyba ktoś tu chyba obrósł w piórka... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do nicków cssetti. W zadnym wypadku nie mozna ich banowac. Są to ludzie, ktorzy gdy pobieraja cs-a  maja ustawiony domyslnie taki nick. Zazwyczaj po zmianie mapki nie maja juz takiego, wiec to w niczym nie przeszkadza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To ja nawiążę do kolejnych punktów przez Ciebie zacytowanych.

 

Admini to też ludzie i popełniają błędy. Udowodnij winę admina a ostrzeżenia się posypią. Każdego obowiązuje ten sam regulamin a prócz tego admini mają swój własny. Żaden z nich nie jest ukryty i możesz je przeczytać w całości w dziale Regulaminy.

 

Nikt nie ma prawa banować graczy, którzy prezentują niższy poziom gry. Jak sama nazwa wskazuje Free For All, czyli nie oczekujemy samych pro graczy na nim. Zaraz zerknę w bansa i poszukam takowych banów. Jeśli znasz datę i przybliżoną godzinę proszę Cię o podanie jej.

 

 

 

Edytowane:

 

Niestety nigdzie bana o podobnej treści bądź podobnym sensie nie znalazłem. Czy to w aktywnych czy wygasłych banach tego admina.

 

 

 

Edytowane:

 

Również żaden ban nie został skasowany, w związku z tym śmiem sądzić, że zaczynasz wymyślać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nikt nie ma prawa banować graczy, którzy prezentują niższy poziom gry. Jak sama nazwa wskazuje Free For All, czyli nie oczekujemy samych pro graczy na nim. Zaraz zerknę w bansa i poszukam takowych banów. Jeśli znasz datę i przybliżoną godzinę proszę Cię o podanie jej.

 

 

Godzina: 13:40/ 31.03, mapa: de_cpl_mill. Gracz został ukarany kickiem z w/w powodem, a nie banem. Mój błąd, jednak niezauważalna jest różnica pomiędzy banem a kickiem w wiadomości pojawiającej się w lewym, górnym rogu ekranu, a nie mam wglądu do amx_bans przez co nie mogłem się upewnić. Mimo wszystko dalej jestem utwierdzony w przekonaniu, że choć to drobnostka, to zdarzenie takie nie powinno mieć miejsca. Blok nicku PLAYER | CSSETTI zwyczajnie uniemożliwi wejście pod takim nickiem, a wiele osób zwyczajnie gra na bieżąco pod taką nazwą. Co do regulaminu- może wprowadzenie opcji "/regulamin" pomoże w niektórych sytuacjach, ponieważ wielu graczy nie odwiedza naszego forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...