Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]CL_flush Packet Entities

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Jak w temacie mam problem podczas gry po jakichś 10-15min wyskakuje mi w prawym górnym rogu taki komunikat CL_flush Packet Entities momentalnie dostaje laga fps spadają do 4 .Patrzyłem w necie robiłem wszystko co tam pisało i dalej pojawia się ten problem POMOCY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gubisz pakiety Eryk, zmień neta, najlepsze wyjście i niestety jedyne (chyba że grasz na dziwnych rate).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No coś ty ja nie mam jakiejś tam radiówki tylko netia do 20MB a rate mam standard 25000 ,a może problem leży gdzieś w lapku ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem występuje od dzisiaj? Być może masz chwilowe przeciążenia na linii. Możesz zadzwonić do swojego dostawcy i poinformować ich o tym, wtedy będziesz wiedział więcej. Daj nam znać jutro czy wszystko wróciło do normy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Problem występuje od jakiegoś tygodnia ,dzwoniłem do usługodawcy był nawet typ coś tam popatrzył w lapku ale stwierdził że wszystko z ich strony jest ok

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi się tak zdarza gdy zapomnę podłączyć kabla od internetu i laptop leci na wi-fi (ale to rzadko). U mnie ten problem prawdopodobnie występuje, ponieważ mam lekko zniszczoną kostkę rozdzielającą internet od tv i  czasem jest przerwa w dostawie internetu. Może taki banalny problem też występuje u ciebie? :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra problem rozwiązany przyczyna była nie z netem lecz po stronie sterownika od karty graficznej

 

 

 

//zamykam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...