Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie o Admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: SoltyS.

Wiek: 15,5 prawie 16

Doświadczenie (w byciu adminem): Nigdy nie byłem adminem ale się staram

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8.5

Staż w CS-sie: 7lat

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=SOltyS.&Search=Search

Dlaczego TY .!:Dlatego iż, jestem kulturalny , pomagam początkującym graczom i znam ortografię

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Od 1h do 5h dziennie 

Kontakt: [email protected]

 

Inne uwagi:

Jestem przynajmniej 1 raz dziennie na forum.

Posiadam Mikrofon

Znam regulamin.

Jestem bezkonfliktowy i pomagam początkującym graczom.

 

Myślę że szanowni administratorzy dadzą mi szansę.                                                                            Pozdrawiam

                                                                                                                                                      Soltys. (Kiedyś Kubason)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Wilelkie Nie, bo jezeli pamiec mnie nie myli to grales tu na dwoch nickach i dwa razy dostales ban za gre na wspomagaczach.... nigdy w zyciu nie byles adminem, a znajomosc AMX 8,5? dziwne skoro nie skoro go nie obslugiwales....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również jestem na nie, słaba aktywność oraz liczba postów, nie udzielasz się. W dodatku opinia kolegi wyżej (Dzej) daje dużo do myślenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie znam Cię na forum się nie udzielasz na serverze też nie wygląda na to abyś chcial mieć admina narazie na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, jesteś aktywny na serverze, ale nie raz byłem świadkiem, że nie potrafisz się zachować. Admin musi dawać przykład, podanko stanowczo za szybko, musisz mnie do siebie przekonać. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...