Skocz do zawartości
Salezian44

[ZAMKNIĘTY]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: Dziś godzina 8:30 Coś koło tego

Nick admina/gracza, który zawinił: Admin tetrahydcocablnol

Dowody: http://www.speedyshare.com/wn4Xm/PRINT-SCREEN.rar

Świadkowie: Gracze którzy byli rano

Uzasadnienie:

 

Admin nie zna swoich praw i robi to co mu się żywnie podoba.

 

 

 

Podam opis sytuacji Przed banem :D

 

 

 

Gramy sobie w 4 osoby na mapie Militia.... Wchodzi Pan Admin i zmienia sobie mapę gdyż ta mu sie nie spodobała...

 

Zmiana mapy bez Vote i śmieszne tłumaczenie...

 

 

 

I do tego przepiękny ban...

 

Proszę o wydanie sprawiedliwej decyzji w tej sprawie Salezian44

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Prosimy o wypowiedź admina tetrahydrocannabinol.

 

Osobiście wywnioskowałem z wycinków konsoli, 

 

iż admin nie do końca rozumie posadę "Admina" i wywyższa się nad innymi.

 

To tak w skrócie ode mnie.

 

 

Nie raz było pisane, że :

Admin jest dla graczy/serwera, a nie na odwrót.

 

 

 

Dodatkowo proszę o zainteresowanie się tym tematem Opiekuna Adminów COD'a.

 

 

 

 

 

EDIT: Proponuje najzwyczajniej zabrać flagę zmiany mapy, vote mapy itp :)

 

Zostawić ją tylko osobie, lub paru osobom które są często online i są bardzo ułożone (w razie crasha lub buga).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Admin jak rozgrzewka się nie zbugowała to raczej nie powinien zmieniać mapy bez konsultacji z graczami jeśli wybrali tą mape to zrobil to celowo, a co do bana to nie widze żebyś go straszył napisałeś mu tylko, że przez takie coś może stracić admina jak dla mnie to nie jest straszenie tylko poinformowanie admina.Niech oceni to ktoś z wyższą rangą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Smyku, nawet jeżeli się zbugowała rozgrzewka itp to są takie opcje jak:

 

- restart mapy/rundy (mapa zostaje ta sama)

 

- vote czy wgle gracze chcą zmianę mapy i jej ewentualna zmiana

 

 

 

Czekamy na werdykt i wypowiedź Tetry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiec tak na początku powiem od razu Salezian jesteś smieszny :) 

 

To co dzisiaj rano napisałem na sb ? co glupio bylo to przyleciałeś tutaj plakac ? 

 

Jak za każdym dniem, wchodzę z rana na serwer i chce przyciągnąć graczy... 

 

Mapa duza. mowa o militi widzę ze ganiają sie po mapie cala runde wiec postanowiłem zmienic na cos mniejszego. 

 

Tak to był mój blad. Przyznaje sie bo nie zrobiłem vote. No ale po co to wszystko ? Skoro gracze byli zadowoleni. To nie byl jakiś moj wybor,bo nie lubie tej mapy.Po prostu z rana ludzie przychodzą grac na male mapy.Wielka szkoda dla serwera bo zmienilem mape jak byly 4 osoby razem ze mna. Spędź trochę czasu na serwerze i zacznij skladac wtedy skargi. Myślisz ze byleś tym opiekunem to teraz możesz takie bledy wytykac? Wszystkim pasowalo tylko nie Tobie i zaczales te swoje teksty : nie ladnie panie adminie , zmieniać sobie mapy , możesz za to stracic admina a kim Ty ku.. jestes ? Byles tym opiekunem to chociaz pokaz ze nie przez przypadek ... Nie lubie , nie trafie gdy gracze mysla ze moga wiele i czychaja tylko na blad admina aby później go wytknąć. Takie zwykle świnie pazeroty bezkręgowce! To tyle. Proszę o wymiar kary bo vote nie zrobiłem . Do pieklą pojde :(

 

 

 

 

A co do cappy 

EDIT: Proponuje najzwyczajniej zabrać flagę zmiany mapy, vote mapy itp  :)

 

Zostawić ją tylko osobie, lub paru osobom które są często online i są bardzo ułożone (w razie crasha lub buga).

 

 

Ogarnij sie z takimi wypowiedziami.

 

 

 

I Salezin prosze przedstaw dowod ze zmiana mapy :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym się zapytał o Vote ,a Ty jaśnie Panie masz to gdzieś jeszcze napisałeś " moze mialem taka potrzebe" sam nie bądź śmieszny próbujesz odwrócić kota ogonem... Byłem opiekunem Adminów i moim zadaniem było pomagać graczom i adminom w "pracy" jaką sprawowali na serwerze :) Ty jednak jako admin powinieneś bardzie być odpowiedzialnym a nie walić oskarżenia w złą stronę nie na mnie, gdyż jako gracz nie jako admin tu napisałem i taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. "a kim Ty ku.. jestes ?" Odpowiem Ci graczem i znam swoje prawa i obowiązki w przeciwieństwie do Ciebie... dużo osób przybyło normalnie aż 1 ale nie w tą stronę :P

 

"Takie zwykle świnie pazeroty bezkręgowce!" << To jest obraza i Ty nazywasz się Adminem jak narazie to tylko pokazujesz brak kultury osobistej...

 

Moim skromnym zdaniem powinno być zawieszenie.

 

Dziękuję za uwagę Salezian44

 

 PS. Admin jest dla graczy/serwera, a nie na odwrót. Mój drogi "kolego"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Salezin ale powiedz czy ja sie nie przyznałem do tego, mimo braku dowód o zmianie mapy ?

 

Nie obrażam tylko tak twierdze. Sory za moja szczerość. A teksty mrzesz za takie cos stracić admina sa na miejscu u zwykłego gracza? Po co to wgl pisałeś nie mogłeś od razu iść i napisać skargi? Jako doświadczony admin powinieneś wykazać sie swym intelektem i od razu pisać skargę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz lecz każdy ma jakieś obowiązki ( byłem w pracy)... Napisałem skarge przed upływem 24h.... Po za tym ja pracuje a nie leżę na koju i udaję ,że odpoczywam... to  nie było stwierdzenie faktu poprostu to była czysta i ewidentna obraza... i widać po tym co napisałeś ,że nie znasz regulaminu Admina... Mam nadzieję ,że administracja wyciągnie z tego wnioski... Tak samo jak Ty źle Ci nie życzę... Wybacz ale pisząc czasem ludzie tracą nerwy tak jak Ty... I proszę o zamknięcie tego tematu ,gdyż staje się to monotonne i męczące.

 

Chudy do Ciebie....

 

Jak są jakieś bugi fakt może zmieniać mapę ale jeżeli napisze wcześniej na "@ Bug muszę niestety zmienić mapę "

 

Bez względu na intencje niestety musi poinformować graczy...

 

Jak byście mieli jakieś pytania PW...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

A co do cappy 

EDIT: Proponuje najzwyczajniej zabrać flagę zmiany mapy, vote mapy itp  :)

 

Zostawić ją tylko osobie, lub paru osobom które są często online i są bardzo ułożone (w razie crasha lub buga).

 

 

Ogarnij sie z takimi wypowiedziami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To jest moja wypowiedź i mam do niej prawo.

 

Na serwerze FFA tak jest i gracze nie mają problemów o "nagłe zmiany mapy".

 

Napisałem tak, bo widzę jak to wygląda w praktyce i jest to dobre rozwiązanie.

 

 

 

Proponuje zakończyć ten spam i pozostawić decyzje dla odpowiednich wyższych rangą osób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dowod sam przedstawiles piszac cyt. "Mapa duza. mowa o militi widzę ze ganiają sie po mapie cala runde wiec postanowiłem zmienic na cos mniejszego. " 

 

 

to po pierwsze a po 2gie nie widze by było tam straszenie typu "ze stracisz admina za to" tylko bylo napisane że "za to można go stracić" czyli w formie informacji dla Ciebie... a jest zasłużonym graczem który osiągnął troche więcej od Ciebie i w każdej chwili może wrócić na stanowisko i ma prawo by informować o takich rzeczach i nie napisał tego w sposób złośliwy tylko spokojny...  ban uznaje za niesłuszny, na forum zbędne komentarze...  a Twoją prace admina na niskim poziomie skoro tak pochopnie to wszystko odbierasz... z mojej strony to wszystko...

 

ostrzezenie w dziale adminów...

 

 

 

// zamykam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...