Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam :) a ja chciałbym zaproponować wgrania jeszcze 1 esl'owej mapki dla poprawienia umiejętności i żeby sie nie nudziła gra na jednej mapie,mysle ze de_inferno bylaby dobra mapka :)  a po jakimś czasie dodać jeszcze następna :)  niech ludzie tez uczą sie grac na innych mapkach :) a DM uczy refleks i oko :P;) tak samo prosiłbym o zmianę tych repów jakie teraz sa ponieważ ct nie ma praktycznie żadnych szans jak tt wejdzie od B od SRodka albo od Długiej :) Proszę o rozważenie mojej propozycji :) Dzięki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ct ma zawsze szanse, nie raz widziałem jak TT było ciśnięte przez CT i TT nie mogło wyjść z respa. Co do mapy de_inferno jestem na nie, serwer jest DD2+DM i niech tak zostanie. Oczywiście to jest moje zdanie, może inne osoby będą za.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak nie ma sensu powtarzać dawnych propozycji jak niektórzy pamiętają było ze zmianami map i nie przypadło to do gustu ludziom niech zostanie dd2 a co do respow to mi obojętne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ajj bo na tym dm sie dobrze glowy straca... i na samym dd2 juz nuda :DD no ale ok sral to piesek ten moj post, zamknij ktos :DD :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...