Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

 

 

 

 

Po założeniu klanu po jakimś czasie pokazuje że nie jest się jego liderem i nic wtedy w klanie  nie można zrobić. Mam nadzieję że rozwiążecie ten problem :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To prawda, problem z klanami istnieje. Zakładałem dwa razy klan, za każdym razem znikał a mnie wrzucało do jakiegoś przypadkowego klanu, do którego nikt mnie nie zapraszał. Raz mnie wrzuciło do klanu Wampira Apokalipsy. Rozmawiałem z nim na steam i potwierdził, że przecież mnie nie zapraszał, a ja z kolei nie przyjmowałem żadnego zaproszenia, a mój własny klan zniknął. Podejrzewam, że jest określona liczba klanów i w momencie jak jest zakładany nowy to jakiś klan się wykasowuje a członków tego wykasowanego wrzuca do przypadkowego klanu.

 

 

 

Stąd meczennik wydaje Ci się, że przestałeś być liderem, a tak naprawdę zostałeś wrzucony do w ogóle innego klanu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgłoszę do aqaxowi aby coś z tym zrobił :) dziękuję za informację..    Jak by coś się jeszcze źle działo proszę pisać w tym temacie zostawiam go otwartego.

 

 

 

 

Każde bezsensowne posty i nie związane z temat + nic nie wnoszące będą karane warnami

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...