Skocz do zawartości
Gość

Wywiad z tetrahydrocannabinol.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witajcie drodzy czytelnicy!

Przedstawiam wam wywiad z członkiem UnBan Team`u @Tetrahydrocannabinol. Czego się o nim dowiemy? Dowiemy się np. Skąd pomysł na jego nick,  jaki jest jego ulubiony mod serwera i wiele więcej.  Pojawiły się standardowe pytania jak i te unikalne, które mogą pojawiać się tylko w jednym wywiadzie, zależnie od osoby z którą ten wywiad jest przeprowadzony.

 

Zapraszam do czytania, oceniania i komentowania!

 

FAAAJNY

tetrahydrocannanibol

 

 Cześć tetra, czy masz ochotę udzielić mi wywiadu?
 
 Cześć FAAAJNY, z miłą chęcią udzielę Ci wywiadu.
 
 Ok, no to jedziemy. Na początek napisz jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz.
 
 Mam na imię Kacper, mam 21 lat i mieszkam w Elblągu.
 
 Studiujesz, pracujesz?
 
 Aktualnie jestem po Liceum Ogólnokształcącym, nie podjąłem studiów w zamian za to wyjeżdżam co jakiś czas na emigracje do Holandii zarobić trochę grosza:)
 
 Bardziej Ci się podoba w Holandii czy w Polsce?
 
 Oczywiste jest, że nie ma nigdzie jak w domu :). Myślę, że każdy by wolał mieszkać i pracować tam gdzie się wychowywał. Ale czasami sytuacja wymaga od nas tak jak to u mnie bywa emigracji. Mimo to mogę powiedzieć ze Holandia jest krajem bardzo miłym, przyjaznym i tolerancyjnym w porównaniu do innych państw UE.
 
 Jakie są twoje zainteresowania?
 
 Można powiedzieć, że jestem wszechstronny. Wszystkiego po trochu lubię zaczerpnąć. Ostatnio poświęcam wiele czasu grze Counter Strike. Zaciekawiła mnie sieć Multi-Head. Są tu na prawdę mili i fajni ludzie. Poza cs'em chodzę w popołudnia na siłownie, szlifować swoje mięśnie. Dużo czasu spędzam ze znajomymi, z którymi mam możliwość wykonywania różnych zajęć.

 
 Masz jeszcze jakieś plany na przyszłość, czy to co teraz robisz Ci odpowiada?
 
 Tak jak każdy dobry chłopaczyna, chcę założyć swoja rodzinę, kupić mieszkanie, dobra furę i żyć normalnie. Na razie jestem młodym, korzystam z tych lat żeby później nie żałować tych świetnych lat.
 
 A czy masz już dziewczynę?
 
 Tylko na weekendy. :)
 
 A posiadasz rodzeństwo?
 
 Tak, nie jestem jedynakiem. Rodzynkiem wśród 3 sióstr.  
 
 Utrzymujesz z nimi kontakt?
 
 Jak najbardziej, mam z nimi bardzo dobry kontakt. Jak na rodzeństwo przystało. Bardzo dobrze się z nimi dogaduje mimo innej płci :). Układają sobie już parę lat życie w Anglii. Dobrze im się wiedzie więc oby tak dalej.
 
 Słuchasz może muzyki?
 
 Jak najbardziej! Myślę że to jest jedna z najlepszych rzeczy, którą wymyślił człowiek. Dzień bez muzyki, dniem straconym. Jak większość słuchałem i słucham do teraz rapu. Wszelakiego od amerykańskiego do polskiego. Polską scenę hip-hopową znam całą. Teraz słucham trochę mniej rapu, potrzebuje mocnych energicznych nutek tzw. 'pompeczki'.
 
Ulubione danie i napój?
 
 Pierogi <3. Kocham pierogi od małego. Potrafię ich zjeść więcej niż mój żołądek zmieści :), a napój jak napój, nie zakochałem się w żadnym ale lubię np, coca-cole, sprite, red-bull'a. A przepraszam zapomniałem zakochałem się w jednym napoju, a zwie się on Jack Daniel's.
 
 Kupujesz w sklepie gotowe pierogi czy sam robisz?
 
 Najlepsze pierogi są u mamy:). I najczęściej jem takie. Przyznam jednak, że kupowane też jem:P. Z Biedronki najlepsze.
 
Mi właśnie te z Biedronki nie smakują, hehe ;D.  Masz jakieś marzenia?
 
 Mam i to wiele. Lubię marzyć. Chciałbym np. w przyszłości kupić sobie takie cudo - http://otomoto.pl/bm...-C29844888.html.
 
Uprawiasz jakieś sporty?
 
 Ostatnimi czasy mało czasu mam na piłkę nożna za mało czasu, ale ją uwielbiam. Czas pozwala mi tylko na prawie codzienny trening na siłowni.
 
 Jaki typ człowieka Cię denerwuje?
 
 Haha. Żeby mnie zdenerwować trzeba być na prawdę "inteligentnym". Jednak bywają przypadki kiedy się na ludzi denerwuje. Są to takie typy, którzy nie potrafią ogarnąć swoich myśli sami. Potrzebują przewodnika albo 'sterownika' obok siebie, gdyż sami nie potrafią podjąć decyzji.
 
 
Oglądasz telewizję?
 
 Dziwne pytanie. Nie wiem jak większość robi, ale ja mało co oglądam TV. Zaczynam się denerwować jak muszę przełączać kanały po paru minutach przez to że puszczają tam same głupoty, które w żaden sposób mnie nie interesują. Media kłamią !
 
 Media kłamią, ta ;d? Polecam obejrzeć to - 

. Lecimy dalej...Skoro mało oglądasz TV to zwalnia się trochę czasu, który może przeznaczasz na czytanie książek?
 
 Nie no skądże. Jestem młodym pokoleniem, dla których książki nie są potrzebne :).  Zamiast usiąść przed tv, wolę usiąść przed laptopem. Tutaj przynajmniej obejrzę co chce, a jak nie będę chciał oglądać to przynajmniej zostaje możliwość włączenia cs'a.
 
 Czego się najbardziej boisz?
 
 Nie boję się. Nie mam obaw do strachu:).
 
 A jakie rzeczy Cię stresują?
 
 Hmm, stresuję się gdy sytuacja jest niepewna, gdy hajs się nie zgadza, gdy nie wiem co np. dziś w nocy będę robił.
 
 Jadłeś już lody w tym roku? :D
 
 Hahaha pytanie konkretne! Miałem ochotę! Ale nie miałem jeszcze okazji na takie szalone rzeczy.
 
 "Szalone rzeczy"xD. Czy przydarzyła Ci się w życiu tak niesamowicie śmieszna lub szalona sytuacja, której nigdy nie zapomnisz?
 
 Były ich setki i tysiące. Praktycznie każdy dzień niesie ze sobą takie sytuację.
 
Opiszesz jedną z nich? Taką świeżą najlepiej ;d.
 
 No i teraz się stresuję ; ).  Nie lubię opowiadać no ale jedną krótką i śmieszną Ci powiem. Wygrałem z wódka. yeeea. :D
 
  Czy musiałeś kiedyś wstawiać SS`y na Multi-Head?
 
 Dobre pytanie. Chyba jak każdy na tej sieci miałem okazję wstawić parę razy ss'y.  Ale to było dawno, gdy jeszcze nie byłem adminem na żadnym serwerze. Nikt mnie wtedy nie znał i miał prawo do sprawdzenia:).
 
 Na ilu sieciach serwerów byłeś zanim trafiłeś na Multi-Head? A może wcześniej nie obchodziła Cię sieć, tylko czy serwer jest fajny?
 
 Grałem w cs'a jakieś 5-6 lat temu. Byłem adminem na jednej sieci dość długo. Później z kolega zakładaliśmy swoje, tak dla zabawy. Grałem na bardzo wielu serwerach. Później czas nie pozwalał na grę, więc musiałem przystopować z tym wszystkim. Po przerwie 2-3 letniej zainstalowałem cs'a i tak wszedłem na jeden z serwerów MH którym był cod 200, spodobał mi się i tak po prostu zostałem.
 
Więc miałeś już swój serwer?
 
 Można tak powiedzieć, ale się tym nie chwale! :D
 
A można wiedzieć jaki był mod na tym serwerze? ;P
 
 Byłem mistrzem w tworzeniu serwerów war3ft.
 
  Możesz sięgnąć w głąb swoją pamięcią i napisać kim chciałeś zostać w przyszłości kiedy byłeś dzieckiem?
 
 Oczywiście. Jak każdy mały chłopak, grałem wiele czasu w piłkę nożna. Spędzałem z nią na prawdę bardzo wiele czasu. Zamiast siedzieć tak jak teraz w domu wolałem wyjść na boisko pokopać piłę z kolegami. Więc łatwo można wywnioskować, że chciałem zostać zawodowym piłkarzem.
 
 Gdybyś mógł jednorazowo przenieść się w miejscu/czasie, gdzie byś się przeniósł?
 
 Chciałbym wrócić do czasu kiedy pierwszy raz spróbowałem marihuany :DD. Poczuć smak pierwszego bucha. Nie no żartuje. Jestem realista i nie myślę w ogóle o takim czymś.
 
 Uważam, że dowiedzieliśmy się dość dużo o Twoim życiu prywatnym, teraz pytania z zakresu "Życia Wirtualnego". Gotowy? 
 
 "Życia Wirtualnego" ciekawie. OK gotowy.
 
 Świetnie. Pisałeś wcześniej, że Twoja przygoda z MH zaczęła się od grania na CoD 200 LvL. Więc teraz napisz jak zacząłeś grać w Counter-Strike`a?
 
 Ohohoho. To było dawno dawno temu.. Szczerze? To nawet nie pamiętam, grywałem w gry online. Moim pierwszym multikiem przy którym spędziłem trochę więcej czasu był Call of Duty 1. Najlepsza cześć jak dla mnie. Później się call znudził więc szukałem czegoś innego i tak o to trafiłem na cs'a.
 
 Masz zamiar kupić CS:GO?
 
 Nie, 1.6 to 1.6. Grałem w cs:go na koncie kolegi i jakoś nie przypadł mi do gustu. Wolę wejść, pograć dla zabawy w 1.6.
 
Skąd pomysł na Twój dosyć ciekawy nick?
 
Nick powstał całkiem spontanicznie. tetrahydrokannabinol w skrócie THC. Jest jednym z głównych substancji psychoaktywnych zawartych w konopiach.
 
 No i wszystko jasne ;D. Od kiedy grasz w CS`a na Steam`ie?
 
 Na Steam gram praktycznie cały czas. Lecz tego co aktualnie używam krótko, gdyż do wcześniejszego zapomniałem danych. Gram ogólnie z 7-8 lat.
 
Oceń poziom swojego skilla w skali od 1-10.
 
 Jestem słaby, okres grania dla skilla minął mi już jakiś czas temu. Teraz liczy się zabawa. Ale jeżeli już mnie prosisz to ocenie mojego skilla na 7.
 
 Jakie są twoje ulubione: mod, broń i mapka w CS 1.6?
 
Hmm. No to tak mod: call of duty, broń nie mam ulubionej ale lubię grać z ak47, awp ewentualnie m4, a co do mapki wszystkie są dobre ale najlepsza to awp_india.
 
 Jak Ci się pracuje w UnBan Team?
 
 W UnBan Team hmm znakomicie ! Cieszę się że miałem okazje dołączyć do tak fajnego teamu. Lubię oceniać, odbanowywać, banować, wyrażać opinię o cziterach bądź czystych graczach.
 
Pełniłeś wcześniej podobną funkcję?
 
 Nie miałem okazji pełnić identycznej funkcji jak tu.
 
 Co Cię przekonało do złożenia podania?
 
 Spędzam wiele czasu na forum jak i na serwerach. Myślę że znam się trochę na robocie więc pomyślałem "można spróbować pomóc sieci" i tak o to złożyłem podanie.
 
 Jakie są twoje ulubione: mod, broń i mapka w CS 1.6?
 
 hmm. no to tak mod: call of duty, broń nie mam ulubionej ale lubię grać z ak47, awp ewentualnie m4, a co do mapki wszystkie są dobre ale najlepsza to awp_india.
 
Jeśli na MH miałby powstać nowy serwer i wybór jego moda zależałby od Ciebie, jaki byś wybrał?
 
 Taki wybór wymaga analizy. Jaki mod by ściągnął największą ilość graczy. Na którym gracze by grali bo szkoda aby powstał serwer i później stał pusty.
 
 Myślisz, że kiedy przestaniesz grać na komputerze?
 
 Oczywiście. Nie jestem nałogowcem. Jedyna moja gra, w którą gram to właśnie cs.
 
 Tradycyjnie na koniec 2-3 krótkie pytania. Gotowy?
 
dawaj dawaj ;D
 
M4 czy AWP?
 
M4 i AWP
 
 TT czy CT?
 
 Zdecydowanie CT.
 
 M4 z tłumikiem czy bez?
 
 Tłumik. Cichy zabójca.
 
 Ok, to już koniec wywiadu. Czy chcesz kogoś pozdrowić?
 
 Pozdrawiam całą administrację Multi-Head i życzę jej samych sukcesów, Dziękuje Tobie FAAAJNY za wywiad. Piąteczka!
 
 Piona! Nie ma za co, narka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tetra mamy wspólną miłość i nie jest to ta z weekendu :D.

 

 

 

Miły wywiadzik, plusik poleciał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...