Jump to content
Guest

[ZAMKNIĘTY][DD2+DM] odpalony?

Recommended Posts

Guest Guest

Nick cheat`era: -CIOS- SOV dA-kinGz

 

 

 

Godzina, data zdarzenia: 2014-03-22

 

 

 

Mapa: dd2

 

 

 

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er):  http://speedy.sh/QeHZZ/sov.dem (Jak pisałem niżej od 17:10 do końca polecam oglądać, wcześniej nie ma ciekawych akcji)

 

 

 

STEAM_ID/IP cheat`era: 176.105.137.199

 

 

 

Uzasadnienie: Na wstępie, grałem z tym graczem przez chwile na serwerze M-H Aim/Awp/Fy. Gracz ewidentnie miał tam aima, pisał na say do graczy czy ktoś chce kupić legit cfg do aima za 10 zl. Zobaczył ze na spect jestem to wyszedł, demka nie kręciłem czyli to co napisałem zapewne nie będzie brane pod uwagę.

 

Wklejam tu link do jego banid : http://banid.pl/kto?to=0%3A0%3A45563325 <-- Na pierwszy rzut oka wygląda normalnie, po kliknięciu w http://banid.pl/pub?liczne=0:0:45563325 wyskakuje nam parę banów których gracz nie starał się wyjaśnić, pierwsze lepsze klikniecie w jego aktywnego bana powód " Aim/WH". Wracając do początku mojego uzasadnienia, gracz wyszedł z serwera Aim/Awp/Fy wiec myślałem ze będzie spokój. Wchodzę sobie na serwer DD2+DM, gram sobie spokojnie i widzę ze gracz wymieniony wyżej wchodzi na serwer, po chwili stwierdziłem ze muszę iść na spect i zobaczyć czy odpalony czy nie, cale demko nie ma żadnych akcji po których można by stwierdzić ze gracz jest odpalony, jednak na koniec udało mi się wychwycić jedna akcje ( Jeżeli użytkownik HardeQ to zobaczy, TAK GRAŁEM Z M4 i nie ma takiego ROZRZUTU). Polecam obejrzeć demko od 17:10 do końca (czyli okolo 17:14) z slow 1/4 ( świetnie widać przeskok na banie czyt. Banie z dupy).

 

 

 

Link do demka oczywiście wstawiam i liczę na dobre ocenienie demka ( jeżeli stwierdzicie ze gracz nie ma aima to ja na prawdę powinienem skończyć "sprawdzać ludzi").

 

 

 

Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...