Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][FFA] Obraza gracza- brak reakcji, obraza admina- ban 7 dni. ~ Ponownie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: [RUS] Xaacco

Godzina, data zdarzenia: 20:20, 22.03.2014

Mapa: http://multi-head.pl/topic/25597-obraza-gracza-brak-reakcji-obraza-admina-ban-7-dni/http://multi-head.pl/topic/25700-obraza-gracza-brak-reakcji-obraza-admina-ban-7-dni-ponownie/#entry146268

STEAM_ID / IP: 89.174.194.30 

Uzasadnienie:

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 3 weeks , 5 days , 16 hours , 13 minutes and 49 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : [RUS] Xaacco 

[AMXBans] Reason : ' Aktywny ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Your SteamID : ' ' 

[AMXBans] Your IP : ' 89.174.194.30 ' 

[AMXBans] ========================================

 

 

Witam,

 

     W pierwszej kolejności proszę administracje o natychmiastową reakcję w sprawie samowolnego działania opiekuna Unban Team jar|luki. Wątek został zablokowany, pomimo że nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi w mojej sprawie, która mogłaby być w najmniejszym stopniu satysfakcjonująca. Przez to też z tego miejsca ponawiam moje zapytania, mimo że prawdopodobnie za poszukiwanie odrobiny sprawiedliwości otrzymam ostrzeżenie na forum. Proszę także o przeniesienie ostrzeżenia z użytkownika zeun na moje konto z racji tego, iż sam wniosłem prośbę o to, aby każdy mógł wypowiedzieć się w moim temacie. Uważam że działalność Unban Teamu woła o pomstę do nieba, przez to liczyłem na ingerencję osób z zewnątrz, które choć przez moment zainteresują się tematem i przede wszystkim potrafią myśleć i czytać:

 

 

? Dlaczego admin Prezesik nie wypowiedział się w moim temacie i czy wyciągnięte zostały wobec niego konsekwencje, jeśli tak to jakie?

? Dlaczego opiekun adminów adonai29 skracając czas bana zwyczajnie go zdjął nie nakładając zamierzanej kary (Na czas 3 godzin)?

? Dlaczego opiekun Unban Team jar|luki zamknął moją prośbę o odbanowanie w momencie kiedy temat nie został całkiem wyczerpany?

? W jakim miejscu mogę sprawdzić WSZYSTKIE bany jakie zostawały nakładane na mój adres IP z podkreśleniem okresu i ilości banów?

? Dlaczego oskarżany jestem o wchodzenie na aktywnym banie, skoro jest to niemożliwe choćby z tego powodu, że mam stały adres IP?

? Dlaczego admin nie zareagował w momencie kiedy podkreślałem że jest banowane to samo IP? To znaczy że nie mogę wejść na serwer.

 

? Dlaczego przy częstotliwości 5 postów/dzień w dziale, czekam na odpowiedz około 2 dni? Unban Team, Opiekun Adminów i Admini to

za mało? Ponawiam także prośbę o udostępnienie mi zapisu przewidzianych kar, które są nakładane w momencie łamania zasad serwera. 

 

Podkreślam jednocześnie że post http://multi-head.pl/topic/25700-obraza-gracza-brak-reakcji-obraza-admina-ban-7-dni-ponownie/?p=146279 został edytowany, przez co nie zawiera istotnych dla sprawy treści. 

 

Pozdrawiam,

Xaacco

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...