Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Obraza gracza- brak reakcji, obraza admina- ban 7 dni. ~ Ponownie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: [RUS] Xaacco

Godzina, data zdarzenia: 14:10, 22.03.2014

Mapa: http://multi-head.pl/topic/25597-obraza-gracza-brak-reakcji-obraza-admina-ban-7-dni/

STEAM_ID / IP: 89.174.194.30 

Uzasadnienie:

 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 3 weeks , 5 days , 19 hours , 9 minutes and 28 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : [RUS] Xaacco 

[AMXBans] Reason : ' Aktywny ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Your SteamID : ' ' 

[AMXBans] Your IP : ' 89.174.194.30 ' 

[AMXBans] ======================================

 

Witam,

 

     Bardzo chciałbym uznać zaistniałą sytuację za żart, jednak nie jest ona nawet w najmniejszym stopniu zabawna, a ocenę zdarzenia określałbym mianem braku rzetelności w działaniach i nieodpowiedzialnością. Korzystając z 24 godzinnego prawa do odwołania się od bana po raz kolejny tracę czas, ponieważ zwyczajnie administracja serwera w tragiczny sposób realizuje swoje obowiązki. Jeżeli słusznie nie otrzymałem unbana prosiłbym o odpowiedź na kilka moich pytań, bądź uzasadnienie swojej decyzji (prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem):

 

? Dlaczego admin Prezesik nie wypowiedział się w moim temacie i czy wyciągnięte zostały wobec niego konsekwencje, jeśli tak to jakie?

? Dlaczego opiekun adminów adonai29 skracając czas bana zwyczajnie go zdjął nie nakładając zamierzanej kary (Na czas 3 godzin)?

? Dlaczego opiekun Unban Team jar|luki zamknął moją prośbę o odbanowanie w momencie kiedy temat nie został całkiem wyczerpany?

? W jakim miejscu mogę sprawdzić WSZYSTKIE bany jakie zostawały nakładane na mój adres IP z podkreśleniem okresu i ilości banów?

? Dlaczego oskarżany jestem o wchodzenie na aktywnym banie, skoro jest to niemożliwe choćby z tego powodu, że mam stały adres IP?

? Dlaczego admin nie zareagował w momencie kiedy podkreślałem że jest banowane to samo IP? To znaczy że nie mogę wejść na serwer.

 

? Dlaczego przy częstotliwości 5 postów/dzień w dziale, czekam na odpowiedz około 2 dni? Unban Team, Opiekun Adminów i Admini to

za mało? Ponawiam także prośbę o udostępnienie mi zapisu przewidzianych kar, które są nakładane w momencie łamania zasad serwera. 

 

Dodatkowo kieruję prośbę do administracji o umożliwienie zabrania głosu innym członkom forum, jeśli ktoś ma jakiekolwiek uwagi. Dziękuję.

 

Pozdrawiam,

Xaacco

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Może ktokolwiek się wypowiedzieć? Temat odwiedził Super Moderator, kilku adminów, a nawet sam opiekun adminów adonai29, więc nie rozumiem dlaczego jest cicho.

 

 

 

Sprawa dotyczy serwera FFA. Przepraszam za pominięcie wymaganego prefiksu, jednak forum nie ma możliwości edytowania tytułu tematu po uprzednim utworzeniu go...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój temat został zamknięty i tak dostałeś informację że ban zostaje za twoją sprawą bo wszedłeś na aktywnym banie nie wiem po co zakładasz następny 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czy może wypowiedzieć się ktoś kompetentny, używający mózgu, bądź przynajmniej potrafiący czytać? Podkreślałem iż proszę o czytanie ze zrozumieniem, a co do zakładania kolejnego tematu- mam prawo do odwołania się w ciągu 24 godzin od decyzji administracji, o czym także wspominałem. Oddawanie władzy w ręce dzieci jest bardzo ryzykowne, przez co nie rozumiem dlaczego ten człowiek obejmuje funkcję administratora serwera. Przeraża mnie fakt, że masz 24 lata i czynnie bierzesz udział w wyborach. Jak w tym kraju ma być dobrze?

 

 

 

Nadal uważam że osoby, które są odpowiedzialne za ten incydent powinny być ukarane w jakikolwiek sposób, podobnie tak jak kolega wyżej za offtop i spam. Dziękuje, pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak dla mnie to są jakies kpiny. W pełni popieram Xaacco. Strajk, widze ze nie przeczytales tematu ze zrozumieniem jak prosił autor.

 

Najśmieszniejsze jest to, ze w tak prostym banie, gracz musi czekac kilka dni, zeby mu cos odpowiedziano.

 

Powiedzcie mi "UBT" jak gracz ze stałym ip moze wejsc na serwer i grac? Paranoja..

 

 

 

Pozdrawiam Cię Xaacco

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak się składa że może więc zeun jeżeli chciałeś zabłysnąć nie poszło

 

co do ciebie Xaco również prosze o czytanie ze zrozumieniem i używanie mózgu do czego sam się odnosisz a czego nie przestrzegasz otrzymujesz bana na tydzien wiec przez tydzien nie powinienes byc widoczny na serwerze chyba proste i logiczne ze nawet "dziecko" by to zrozumiało wszedłeś na aktywnym wiec ban został przedłużony przez adonai prawidłowo  temat zamykam ten jak i kazdy ktore zalozysz w tej sprawie 

 

jeżeli czerwoni będą chcieli coś dodać mają mozliwosc ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...