Skocz do zawartości
koks5

[Podanie na Admina]koks5

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: koks5

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże  byłem już nie raz adminem na  tego typu serwach i Adminem byłem 1 razy własnie na tym serwie 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10

Staż w CS-sie: 7lata

Steam / NonSteam: Steam 

Dlaczego Ty: :Trochę brakuje aktywnych adminów wiec chce trochę pomóc. ( Tak wiem że dwa adminy to dwie ale raczej nie będzie z tym problemów.)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5/6h 

Kontakt: steam / TS3 GG-46000560

 

 

https://www.gametracker.com/player/koks5/80.72.40.110:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIe.

 

-za  wczesno podanie po powrocie.

 

-malo kto z nowych  graczy  cie  zna.

 

-poza tym wszystko jest ok.

 

 

 

 

 

Zgadzam sie  ze zdaniem Botora.Nie tylko Glowa I Bevor jak dostali admina  przestali sie  udzielac.. to samo Coold i Oreu.Mysle ze   dwa tygodnie nie zbawia a pokaza  czy naprawde mu zalezy:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbyt wcześnie złożyłeś, mało osób Cię zna i nie wiadomo, czy zaraz znowu nie zakończysz tutaj gry.

 

Na NIE.

 

 

 

@BlackDeath97 no właśnie... Głowa i BeVoR dostali admina po powrocie i widzisz jak to się skończyło. 

 

 

To twoje zdanie, ale myślę, że powinien pokazać to jak mu zależy. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

 

Ponieważ:

 

grasz od 2 dni nie którzy gracze (większość) i admini (nowi) cie nie znają możesz za kilka dni odpuscic

 

jak będzie zależało tobie to będziesz aktywny na grze i jak na forum w tej chwili na nie

 

Ps. to prawda ze brakuje adminów aktywnych ale jeszcze nie rozumiem tego "( Tak wiem że dwa adminy to dwie ale raczej nie będzie z tym problemów.)"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Zbyt wczesne podanie po powrocie pokaż, że znów nie odejdziesz za np. 2 tygodnie lub za miesiąc(bądź aktywny i udzielaj się).



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...