Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Obraza gracza- brak reakcji, obraza admina- ban 7 dni.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: [RUS] Xaacco

Godzina, data zdarzenia: 10:30, 21.03.2014

Mapa: de_nuke

STEAM_ID / IP: 89.174.194.30

Uzasadnienie:

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 47 minutes and 21 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : [RUS] Xaacco 

[AMXBans] Reason : ' ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 0 : 747956454 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 89.174.194.30 ' 

[AMXBans] ========================================

 

Witam, 

 

    W dniu dzisiejszym otrzymałem bana za obrazę admina. Może gdyby jego umiejętności sięgały ponad znajomość podstawowych komend AMX, to dałoby się wyczytać to z Powodu Bana, jednak jak widać... Zgłębiając się dalej w temat chcę na wstępie podkreślić, że jestem świadom tego, iż nazywanie admina "Debilem" może być niezbyt przemyślanym posunięciem, ponieważ jego ego oraz poczucie wyższości względem innych graczy może zaowocować banem na okres 7 dni. Teoretycznie miało być to odwołanie od bana, jednak nie potrafię zrozumieć z jakiej racji czas bana sięga tak odległego okresu, dlaczego admin nie upomniał mnie uprzedzając nałożenie kary oraz przede wszystkim dlaczego wykorzystał opcję Slay w poprzedniej rundzie, kiedy do jej końca było całe 30 sekund, a wszyscy gracze w tym ja (1 TT vs 2 CT) brali czynny udział w rozgrywce. Także reakcja graczy utwierdziła mnie w przekonaniu, że mam rację: "Dlaczego slayowałeś go...". Nie interesuje mnie zbytnio czy dostanę unbana, nie interesuje mnie także dobór Waszej kadry, choć mam do tego prawo i mam zastrzeżenia do jej działań, jednak chciałbym aby osoba, która mnie zbanowała ujawniła się. Prosiłbym także o przedstawienie mi tematu na forum, bądź ogólnie dostępnych zasad, w których zapisane są okresy ewentualnych kar zależne od popełnionych wykroczeń, chyba że czas bana to zwykły wymysł admina. Podkreślam, znam regulamin i jego punkty:

 

 

 

 4. Zakaz obrażania innych graczy.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Xaacco

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dostałes bana na 7 dni za nazwanie admina debilem? coś nie chce mi się wierzyć , że tylko takiego określenia użyłeś :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@adonai29 mimo wszystko czekam na admina, który mnie zbanował, ponieważ nie uważam, aby można było tolerować taką samowolkę.

 

 

 

@v_1_o_O użyłem jedynie słowa "debil" w kierunku admina, które dodatkowo zabarwione było niesamowitą ironią. Wystarczy pomyśleć.

 

 

 

Gracz: "Admin dlaczego slayowałeś go..."

 

[RUS] Xaacco: Bo jest zwykłym debilem...

 

 

 

Dodatkowo dostałem kolejnego bana na okres 7 dni z powodem: "Aktywny", admin: plAmiasty. Widzę że serwerownia na 5+ jak nic...

 

 

 

Wciąż także prosiłbym o przesłanie mi obowiązujących na serwerze przewidywanych kar za wykroczenia i łamania punktów regulaminu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dla mnie admin przesadził z tym banem, ale ty wszedłeś na aktywnym, więc przedłużyłem bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gratuluję, usuwacie tygodniowego bana 3 minuty po nałożeniu go, wchodzę po raz kolejny na serwer i ponownie jestem banowany...

 

 

 

@adonai29 posiadam stałe IP, którego nie jestem w stanie zmienić nawet po kontakcie z jego dostawcą. Banujecie ciągle te samo IP.

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 3 weeks , 6 days , 23 hours , 54 minutes and 38 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : [RUS] Xaacco 

[AMXBans] Reason : ' Aktywny ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Your SteamID : ' ' 

[AMXBans] Your IP : ' 89.174.194.30 ' 

[AMXBans] =======================================

 

Po raz kolejny ponawiam prośbę o ujawnienie się osoby odpowiedzialnej za to oraz czekam na jakąkolwiek interwencję Administracji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gracz [RUS] Xaacco dostał bana na tydzień od prezesika, następnie wszedł sobie znów na serwer i za to dostał bana na 4 tyg.

 

Jeśli chodzi o te bany w bansie, to 2 razy nie dodało mi czasu bana, stad te permy. Przepraszam za to.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...