Skocz do zawartości
Gość

Les habla Pat O' Brien

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witajcie serdecznie. Przed chwilą założyłem konto, kultura wymaga tego aby się z Wami przywitać.

 

 

Nazywam się Aleksander Wróźliński, w styczniu ukończyłem osiemnasty rok życia. Aktualnie zamieszkuję we Wrocławiu i tu także uczęszczam do prywatnego liceum ogólnokształcącego. Jestem człowiekiem dosyć ukształtowanym, który już znalazł swoją drugą połówkę. Moją największą pasją jest koszykówka, którą trenuję od dziesięciu lat. Od czasu do czasu mam przyjemność trenować z drużyną ekstraklasową, rzecz jasna chodzi mnie o WKS Śląsk Wrocław. Sytuacja w klubie jest jaka jest, ale wierzę, że w przyszłości będę miał okazję grać w TBL, niekoniecznie we Wrocławiu, w którym niechętnie stawia się na wychowanków. Mam kilka swoich ulubionych drużyn jak i w Europie, jak i zza oceanem. Przede wszystkim fantastyczny w tym sezonie Real Madryt, który nie zaznał porażki w lidze. W NBA mam kilka takich klubów - Knicks, Lakers, Boston. Nie cierpię przereklamowanych Heat. Natomiast mam dwóch zawodników, na których się wzoruje koszykarsko. Kobe Bryant i wielka wschodząca gwiazda, Anthony Davis. Bryanta cenię głównie za to do czego doszedł cięzką monotonną pracą. Etyka pracy, zawziętość, cierpliwość to kilka cech, które prowadzą do sukcesu. Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy dojdę do szczytu.

 

 

W Counter Strike'a zaczynałem grać jeszcze gdy wersja 1.6 dopiero podbijała esportową scenę. Pamiętam do tej pory ile multigamingów powstawało, ilu ludzi chciało się wybić... Piękne czasy, które już nigdy nie wrócą. W tamtych czasach również nie chciałem być gorszy. Miałem wielkie plany aby założyć organizacje, która wybiję się ponad przeciętność w Polsce. Na początku wszystko zapowiadało się świetnie, były pieniądze, sponsorzy, topowe dywizje w Polsce. Wraz z wycofaniem się kilku sponsorów, odchodziły pojedyncze dywizje. Postanowiłem zakończyć ten interes i poszukać szczęścia gdzie indziej. Po pewnym czasie straciłem wiarę w to, że można samemu stworzyć wielki muligaming. Przerzuciłem się na sieci serwerów - wiadomo, że poziom gry jest dużo niższy, ale przyjemność porównywalna. Miałem kilka własnych sieci, które sprzedawałem bądź oddawałem. Od kilku miesięcy plątam się po sieciach w poszukiwaniu tej jedynej, w której spodoba mi się dosłownie wszystko. Rejestrując się tutaj wierzę, że zostanę tu na bardzo długo.

 

 

Oprócz CS'a staram się również w wolnym czasie grać w inne gry. Przede wszystkim NBA 2K, FIFY, PES i kilka gier przeglądarkowych, na które dzisiaj nie mam czasu. Jednakże staram się nie ograniczać jedynie do Countera, gdyż szybko bym musiał z tego zrezygnować. Na waszych serwerach będzie mnie można spotkać na DD2 i TP.

 

 

Pozdrawiam Ojciec!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...