Skocz do zawartości
Strajk

[ZAMKNIĘTY]Nie widać serwera w ulubionych ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz ulubiony serwer znika z listy, a gdy próbujemy się do niego podłączyć przez konsolę otrzymujemy komunikat :

"Trying to connect 96.234.123.123:27050

You have been banned from this server..."

 

Już tłumaczę dlaczego tak się dzieje i co należy z tym zrobić. 

 

Problem powstał dlatego, że zbyt dużo razy próbowałeś połączyć się z serwerem w bardzo krótkim czasie (czekanie na wolny slot, odświeżanie, itp.) i zostałeś uznany za floodera (ddosa) przez co serwer uniemożliwił Ci podłączenie się do niego w jakikolwiek sposób(usuwa go z listy, wyświetla, że mamy 'niby' bana itp.)

Jak sprawić, byśmy mogli na nowo cieszyć się serwerem ?

Sprawdziłem na własnym tyłku jak się tego pozbyć. Najprostszym, a zarazem pewnie jedynym sposobem jest zresetowanie routera w celu pobrania nowego ip. (w niektórych przypadkach wystarczy rozłączyć się z aktualnym dostawcą internetu i ponownie się połączyć, ja niestety musiałem resetować router). Nie pomogą nam reinstale CSa, usuwanie clientregistry.blob, ani configu. Jeśli chodzi o sytuację radiówek (stałe IP) pozostaje czekać od 1 do 2 dni, aż blokada sama minie. Opcjonalnie - wpisać w konsoli setinfo ban 0 lub setinfo_ ban 0. Życzę miłej gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...