Skocz do zawartości
Gość

[UB]Ha ! :d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:

Godzina, data zdarzenia: Coś około godziny 11.30

Mapa: Nie pamiętam

STEAM_ID / IP:95.49.141.40

Uzasadnienie:Dostałem bana za obraze na cały tydzień ... koleś który 1 zaczął mnie obrażać nawet upomnienia nie dostał a ja od razu bana. Rozumie dostać bana na godzine max 2 bo go trochę sklnołem nie powiem ... ale od razu na tydzień ?. Inni gracze się na mnie nie skarżą admini także . Bo jestem spokojny. ale jak jakiś koleś zacznie po mnie jeździć to tego tak nie zostawie ;). i jeżeli nie dostanę tego ub to bardzo bym prosił o zbanowanie na okres 1 tygodnie rozczarowanego . Gdyż to on zaczął :) z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro ktoś cię obraża, to nie znaczy, że masz się zniżać do jego poziomu i robić to samo. Być może admin wyłapał tylko twoje obelgi. Proszę Guyver'a o wypowiedź, choć domyślam się, że bez powodu tego bana by ci nie wlepił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak przyznałem się i napisałem że go skląłem, ale bana na Tydzień ? . bez przesady, Tamten nawet upomnienia nie dostal

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam serdecznie.Ban jak najbardziej słuszny.Na zombi modzie mam zaufanych przyjaciół. Manalu co do Twego zachowania to jest troszkę przegięcie że tak powiem pałki.Wiele razy prosiłem oraz ostrzegałem Ciebie że jeżeli jeszcze raz  będziesz się tak zachowywał to Ciebie zbanuje. Pamiętaj że ja nigdy nie pozwolę na  to,aby ktoś taki jak Ty obrażał Matkę i Ojca.Takie zachowanie jest niedopuszczalne.Odczekaj tydzień czasu i zastanów się czy warto było ?. Dodam jeszcze że ja najpierw ostrzegam dopiero później banuje.Dziekuje

 

 

 

w ramach przypomnienia regulaminu admina

 

4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

proszę o przedstawienie dowodów // ProSatanek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam o mnie tu mowa to napisze a więc tak: Panie Manalu ban jak najbardziej słuszny popieram Guyvera.Człowieku wez sie zastanow co ty robisz okej?.Ja Cie obrazalem ? Smieszne,przedstawiam sytuacje gram sobie na Zm modzie i slysze ze ManaLu cały czas przeklina itp A wiec napisalem "kultura i slownicto!",a on odrazu zaczął wyzywac mnie od Hu. Kur. Dzif.,nastepnie zaczął obrazac moich rodzicow.Panie ManaLu ban jak najbardziej sluszny odczekaj swoja kare i przemysl nad swoim zachowaniem.Mam swiadka wolfram moznaa do niego napisac gdyby coś on grał ze mna i powiedzial ze moze wszystko potwierdzic jak bym chcial:).

 

 

 

 

 

Tyle odemnie Dziekuje:).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozloczony proszę Cię. Wolframa mogłeś sobie przekonać ale nie graliśmy tylko we 3. Grali też inni gracze Tacy jak DaiK który może potwierdzić że to Ty zacząłeś ten spór. Nie pozostawiam siebie bez winy, bo wiem że Cię zwyzywałem, ale tylko dlatego że skoczyło mi ciśnienie przez Twoje cwaniackie zachowanie. Ja też mam nerwy ale do czasu, tak jak każdy. Po za tym skoro taki z Ciebie dobry gracz i tak przestrzegasz regulaminu, to na przyszłość przestrzegaj go lepiej... I nie rób z siebie nie wiadomo kogo bo jesteś zwykłym graczem tak jak ja czy inni. Dlatego też skoro ja ponoszę karę za bluzgi On niech też poniesie.

 

 

Tyle chciałem dodać :) Dziękuje ;*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Boze przekonałem Wolframa?.  Skoro napisalem na sauy przy wszystkich jak gralismy,do wolframa czy bedzie swiadkiem jak ty przeklinales i robiles to co sie w głowie nie miesci.Ja zacząłem wojne przypominam było to tak zostałeś zarazony przez zm i zacząłeś przeklinac napisalem Ci zebys sie opanował a ty jeszcze dalej i ordynarniej zacząłes to robic.Bede pilnowac porządku nawet jezeli nie mam adma,bo nie toleruje chamsta co ty sobie myslisz ze nie ma adminow to mozesz robic co chcesz?.Masz te 19lat a zachowanie jak 10latek to ogarnij sie wkoncu. I sluchaj  obrazałem Cii Matke albo Ojca Pisalem do Ciebie Ty Dzif.Su,Kur,hu Pisalem nie?  ja tylko pilnowalem porządku a ty do mnie z takimi tekstami ?.Wybacz jar luki ale musiałem napisac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Raz, nie zostałem zarażony i nie zacząłem bluzgać ponieważ zostałem jako sam z humanów, kazałem między innymi Tobie wbijać bo "cele" powiedziałeś żebym się Je*ał i namawiałeś innych żeby nie wbijali do mojej kampy. Taki z Ciebie przepisowy gracz 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.Nie mam żadnej dokumentacji za co przepraszam. Jak chcecie to dajcie ub koledze... Następnym razem zrobie screeny i może wtedy ktoś mi uwierzy.Manalu pamiętaj że będę miał Ciebie na oku bo znam Ciebie i wiem jaki jesteś. Żałuje tylko jednego że nie zrobiłem ssay ani demka.

 

 

 

 

 

dostajesz ostrzeżenie - nieprzestrzeganie regulaminu // ProSatanek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...