Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]moze sie uda moze nie :P

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Mega_Small

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): dosc spore

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 3lata

Steam / NonSteam: steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Mega_Small/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!:  Ogranelem sie juz,bardzo zalezy mi na tej posadzie .Widze  ze czesciej  wchodza na server chamy wyzywajacy adminow i reszte graczow.Chcial bym takze pomoc dla naszych adminow dopilnowac porzadku,

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

Kontakt: staem.skype.gg.mam tez ts al jakos nie wchodze 

 

 

 

 

 

 

prosze o szczer komentarze w moim podaniu Pozdrawiam :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No ja jestem na tak :) Wymagania spełnia , czesto na serwie gra i wydaje się być ogarniętym :) 

 

 

 

TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

http://multi-head.pl/topic/22798-ss-pls/#entry131726

 

wiem ze to ty jestes bo w jakims temacie psiales ze gales pod tym nickiem (jakbym sie postaral to bym ten temat znalazl) z kolesiem ktory jechal na wh niechcialbym wspolpracowac

 

jestem nA NIENEIENIENIENEIENEINEIE

 

 

 

mnie to nie obchodzi ze grasz czysto grałeś na wh + na skrypcie na no recoil wiec zdania nie zmieniam _/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

blody mozesz traz zobaczyc moje ssy  na Mega_Small sa czyste pisalem w podaniu ze sie wzielem w garsc i sie ogarnelem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane na odwal, do tego od ostatniego podania nie minęło 14 dni . W przyszłości nie było za kolorowo, ale widać, że tamta sytuacja jak na razie dała Ci sporo do myślenia. Jednak na tą chwilę nie przekonałeś mnie do tego stopnia abym był na tak . Dobra aktywność na serverze, ale to nie wszystko. Na nie. :)

 

 

 

Nie skomentuję twojej wypowiedzi xD . " weszłem" :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

blody mozesz traz zobaczyc moje ssy  na Mega_Small sa czyste pisalem w podaniu ze sie wzielem w garsc i sie ogarnelem 

 

 

jak dostalem te recoli to weszlem na serva i dostalem odrazu to musial byc jakis bug ale ok 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na nie. Na serwerze może siedzisz ale podanie napisane tak jak to ujął Relop na "odwal". Osobiście nic do Ciebie nie mam ale wejdz czasami na ts i daj się poznać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

O co wam chodzi z moim podaniem,ja napisalem szczeze,piszecie ze mnie nie znacie jestem tu juz dlugo tylko ze zmienialem nicki ,ale jesli tak piszecie to bde wchodzic na ts i sie lepiej poznamy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na tak wymagania spelnia,poradzi sobie,mozna go wziasc na staz,Mysle ze podanie jest OK ni wim o co wam chodzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chcial bym aby moje podanie zostalo odrzucone nie mam treraz  czasu,mam kare na kompa chodzi o moja nauke i o to jak olewalem treningi i wyszlo z tego straszne zamieszanie bede napewno wchodzic na cod mod codzienie ale tak po 1h. Bylo milo z wami grac :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...