Skocz do zawartości
Gość

Moja Propozycja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Proponuje Aby na Serwerze Cod Mod 500k LVL zostal Edytowany Perk Tajemnica Generala ma chyba o 100 Wiecej obrażen,Chciałbym zeby teb perk mial 1/1 z He bylo by lepiej :-) Zreszta dajcie sami Odpowiedzi :) 

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak tetra ale PS ma tylko szanse na zadanie 1/1-3 100+int. Tg zawsze zadaje 100+int i jest jeszcze T majora, która daje 70+int. Tych perków trochę za dużo. Można zrobić TG na 1/1 z He. Zauważ jeszcze że na 500klvl każda profesja ma 500k hp a nie ważne jaka klasa z full intem nie zabije osoby z pełnym hp. Nawet mają te trzy perki co wymieniłem nie masz szans na zabicie przeciwnika z He.

 

Mówiąc już  o perkach to tajemnica admirała można też poprawić. Pełny magazynek i 20h za zabicie to trochę mało(mam na myśli hp).

 

Oprócz PS to perki te są nie używane przez graczy, a gdy tylko wypadnie to od razu wyrzucają.

 

Co do propzycji Minister, trzeba czekać na wybór opiekuna serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mówić to ja też mogę nie ma się kto zająć tym serverm więc myślę, że za szybko to nie będzie zmienione ale propozycja jest dobra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To nie ma żadnego Op czy kogos tam zeby sie tylko zajmowal tym serwerem :) Może jakieś wybory :P?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To jest bez sensu 1/1 z HE i tak wiadomo, że łatwo zabić, z full intą jak jest teraz walniesz 93k z HE. 

 

Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fenomens, jak mam 500k hp to spróbuj mnie na serwerze zabić z He :)

 

Jeden perk z możliwością zabicia z He 1/1 się przyda na serwerze. Są 3, a mając je wszystkie nie jesteś w stanie nawet zadać za 250k hp.

 

 

 

W temacie zostało powiedziane wszystko. Trzeba czekać na wybór opiekuna.

 

Zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...