Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]2k4 odpaleniec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:up

Godzina, data zdarzenia:teraz

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP:89.76.27.113

Uzasadnienie:nie mam nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czas twojego " skill'a " nadszedł ^^ nie pisze z dużej litery gdyż jesteś zwykłym haxem i tyle :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozbawiliście mnie aż do łez , nagraliście 2 rundy w których zupełnie nic nie ma  , 1 runda słychać typa jak biega w dolnym już dużo wcześniej dlatego też skanowałem trupa ... a , że go było słychac to sie wychyliłem i jest ? 

 

2 . Tu już kompletna poezja , sprawdzam wszystkie miejsca po kolei :D  chyba wiadomo , że jak sprawdzam to gdzieś się trafią ?  

 

 

Podsumowując : nagraliście 2 rundowe demo i macie mokro w gaciach jak by było na nich nie wiadomo co ...  i najważniejsze pyt. Co wy macie za słuchawki ? :o 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Niestety demo jest tak krótkie, gdyż zdążyłeś uciec wiedząc co cię czeka :] 

 

 

 

Gdybyś był czysty to nie uciekałbyś podczas gry widząc, że 2 adminów jest na SPECT ^^

 

 

 

I dlaczego podajesz IP zamiast SID? skoro grasz na steam ? ...

 

 

 

edit: //

 

 

 

 

 

 

 

Nie rób kina :P

 

 

 

Grasz na steam dostajesz BAN i ciężko ci dać we wzorze swój sid?

 

 

 

Proszę cię nie obrażaj mnie i administracji ^^ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie uciekłem tylko rozłączyło mi neta, wszedłem po 5 sekundach spowrotem , podałem ip , bo wystarczy wpisac ip w google i je mam , a po sid musze wchodzic na serwer ... Już nie bądz taki dociekliwy. 

 

 

edit: 

 

 

Nie chce się wdawać w zbędne dyskusje bo rozmowa z Tobą do niczego nie prowadzi , nawet Twoje zachowanie na to wskazuje , ale odpowiem - 

 

 

Czym Cie niby uraziłem ? Tym , że podałem swoje IP ? A czy we wzorze jest napisane prosze podać swoj sid jeśli grasz na steam ? Nie , wyraźnie jest pokazane ,że może być to ip lub steam wiec podałem to co było wygodniej  znaleźć . Jeśli tak bardzo Ci zależy na moim sidze to prosze : STEAM_0:1:3644668    

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Proszę tu jest drugie demko z całego czasu mapy http://speedy.sh/KkQ9W/nazwa-1403141441-de-dust2.dem

 

I nie chodzi tu o WH tylko o aimbota

 

 

Jeszcze jak wam wytłumacze co to aimbot to napiszesz  , że mam wh , jak ktoś ma jakieś wątpliwości co do aimbota wystarczy wejść w moje statystyki na serwerze i zobaczyć miejsca strzałów  :)  jak byś grał 4 lata only hs to też byś wiedziało co chodzi :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie ciekawią akcje z drugiego demka... np 11;07 strzał w pas a siada koło głowy. Nie mam zbytnio doświadczenia sporego więc nie wypowiem się że spalony lub czysty.

 

 

 

Lepiej niech się wypowiedzą członkowie z większym doświadczeniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

 

 

 

 

Obejrzyjcie sobie ten krótki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=G1qoHyvi6ic na temat Metori

 

 

 

I obejrzycie te demko http://www.speedyshare.com/KkQ9W/nazwa-1403141441-de-dust2.dem

 

 

 

I Wlaczcie sobie od minuty 1;18 okolo ,11;07 oraz 13:00

 

 

Popaczcie na te akcje kilka razy  ze zwlonionym tepmpie 1/4 

 

Obejrzyjcie sobie ta akcje w 11:12:38 jak strzela nasz Kolega w Terrorystę ktory wybiega z repsu swojego ale 1 strzal idzie w sciane ale bania poszła u niego.

Wiekszosc akcji sa podobne

 

 

Kula z metori nie pojawia się na ścianie.

 

Kula gracza trafia gdzie ma trafić i zostawia ślad w ścianie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

 

Witam,

 

 

 

 

 

Obejrzyjcie sobie ten krótki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=G1qoHyvi6ic na temat Metori

 

 

 

I obejrzycie te demko http://www.speedyshare.com/KkQ9W/nazwa-1403141441-de-dust2.dem

 

 

 

I Wlaczcie sobie od minuty 1;18 okolo ,11;07 oraz 13:00

 

 

Popaczcie na te akcje kilka razy  ze zwlonionym tepmpie 1/4 

 

Obejrzyjcie sobie ta akcje w 11:12:38 jak strzela nasz Kolega w Terrorystę ktory wybiega z repsu swojego ale 1 strzal idzie w sciane ale bania poszła u niego.

Wiekszosc akcji sa podobne

 

 

Kula z metori nie pojawia się na ścianie.

 

Kula gracza trafia gdzie ma trafić i zostawia ślad w ścianie

 

 

 

 

Ciekawa teoria  , ale kule z metori są podwójne to znaczy , że jedna kula zostawia 2 slady , jest to nawet opisane na banidzie , pozwole sobie zacytowac : 

 

 

Metori to cheat umiejscowiony po stronie serwera gry, strzały wykonywane przez osobę, która z niego korzysta zawsze trafiają w głowę, obecnie cheat można wykryć tylko oglądając bardzo powoli demo i szukając podwójnych dziur po strzałach .

 

 

 

 

 

P.S nie moge obejrzeć dema pisze Corrupt demo file , a w programie do odtwarzania dem corrupt directory  enties . 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widać tutaj dużo spalonych akcji nie warto wymieniać bo wszystkie i tak kończą się hs. Jest to wg mnie private aim ale nie met0ri wyposażony w nie leg1ty sety :) Dla mnie ban perm i bez gadania.;x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dowodów jest dużo na twoją zgubę C: Zamykam to jesli chcesz sobie to otworzyć to napisz do moderatora lub kogos innego :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...