Skocz do zawartości
Gość

[UB]odwołanie RsK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Posiadasz, trochę samodzielności i chęci a na pewno je znajdziesz. Na forum masz też poradnik jak z tym nad wyraz ciężkim zadaniem sobie poradzić. Link do poradnika masz w pasku bocznym na głównej stronie forum. Rusz mózgownicą, czasami warto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

nie rób ze mnie debila bo gram 6 lat wiem gdzie znajdują się normalnie ss-y rzecz w tym że ja nie mam cs'a 1.6 w steam_apps szukam po całym folderze valve i tyłek normalnie zapisywały mi się w half life 

 

 

 

PS: jeżeli ktoś jest na tyle dobrym adminem że dostanie 3 głowy i z marszu robi ss-y myślę że demo to dla Ciebie nie problem

 

 

 

Miałem tą serwerownie za lepszą od innych pod względem adminów, do póki nie zjawiłeś się Ty...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kolego, zrozum mnie dobrze. dostałeś 5 ss'ow jeden po drugim na mapie de_dust2002 , Jesli nie masz cs 1.6 to na czym grales o.O?

 

multi-head.pl/index.php?/topic/5324-jak-znale%C5%BA%C4%87-ssy-w-win7vista/

 

poszukaj dobrze uspokój się bo unoszenie na forum w niczym Ci nie pomoże.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

przeszukałem cały folder valve i nie ma, nie wiem czy wiesz cs pochodzi od half lifa, cs'a odpalam przez steam. Jeżeli nie wierzysz w takie jaja moge Ci zrobić screeny z mojego folderu z grą

 

 

 

Edit: Eryk spróbuje 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mintaa zgadza się tylko od kiedy ss-y zapisują się w formacie tga ? Eryk dzięki za pomoc 

 

 

 

Edit: wrzuce w takim formacie w jakim są

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wrzuciłem o co teraz Ci chodzi?

 

 

 

Edit: pierwszy raz odkąd gram w cs'a spotykam się z tym żeby ss-y były w formacie .tga, a troche ich miałem robionych

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...