Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie Admin - farren/roqin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:FARREN/roqin ale do tego uzywam dopisek typu "Pogon Szczecin lub Nowogard.power"

Wiek:20

Doświadczenie (w byciu adminem):z Adminem stykalem sie mnóstwo razy , z Rconem tak samo - no problem

Znajomość AMXX (W skali 1-10):pewnie 10 , moze jakis zbednikow zapomnialem

Staż w CS-sie:8 lat

Steam ID: STEAM_0:0:29350713

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:godzin mam 900 na tym steamie.. mialem 3 steamy.. Na jednym 7 tysiecy przegrane na jednym 2.5 tysiaca i tutaj malutko

Dlaczego TY .!:Jestem dosyc czesto na serverze , czasami rano i w poludnie , ale najczesciej jestem wieczor->noc tam gdzie najmniej adminow jest i najwiecje odpalow...To mnie troche denerwuje bo to jest jedyny DD2 na ktorym gram.. Na innych serverach takich nie gram , tylko versus/mix góra.. I Chce porzádek tylko utrzymywac . W niczym nie zagroze serverowi:)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W NOCY duzo czasu poswiecam bo tylko wtedy mam czas;) , w dzien tez wchodze jak mam czas , wiec jest luzik ogolnie ;)

Kontakt:stema - blazik02

 

 

Tak od Siebie :  Ja chce tylko pomoc , Mam mozliwosc grania pozniej , a wielu pewnie jej nie ma , a wtedy gra tez duzo osob i zawsze weejdzie jakis odpal ,nawet jezeli admin jest nie zawsze zauwazy , a Ja troche sie na tym znam.. duzo przegralem w swoim zyciu i wiem o tym... choc gralem od mlodych lat.

 

 

Prosze o rozwazenie podanka :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

  • [*]Time Online2m 52s 

Konto na forum pod admina, chodzi o godziny na serwerze a Ty nie masz prawie wcale. Na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na serwerze spedzilem conajmniej juz 2 tygodnie , przepraszam.. Godzin nie wiem ile w tym , ale potrafie w nocy po 2h siedziec.. Co do konta to konto tak tylko pod podanie.. bo sie zapytalem dzis admina czy moge podanie zlozyc ogolnie, to zalozylem konto , chce pomoc tylko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...