Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]MaLin''

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: MaLin''

 

Wiek: 22 lata

 

Doświadczenie (w byciu adminem): niedawno skończyłem adminkę na innym serwerze, który podupadł. Przed moją większą przerwą od cs'a adminowałem na dość sporej serwerowni.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Solidne 8

 

Staż w CS-sie: Ponad 4 lata na steamie

 

Steam ID: STEAM_0:0:29398049

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/MaLin%27%27/80.72.43.106:27027/  (ostatnio nieco mniej, praca itp itd, jednakże proszę wziąć pod uwagę, że grywam również u Was na 4funie i only dd2+dm)

 

Dlaczego TY .!: A więc tak, nie będę tutaj się rozpisywał o "standardowych funkcjach" typu "łapanie cheatów bo brak adminów w czasie gdy gram" bo admini, którzy są, wywiązują się wzorowo ze swoich obowiązków i rzadko kiedy jest taka sytuacja. Przejdę do konkretów... Pewnie sporo osób mnie skreśli ze względu na przekleństwa, przyznaję się do nich (a kto w tych czasach nie przeklina? :D ), jednakże od pewnego czasu staram się kontrolować na serwerze i wyrzucam je jedynie "pod nosem", pewnie może być to kluczowy element mojego podania i zrozumiem jeśli przez to zostanie ono odrzucone, jednakże wydaje mi się, że swoją aktywnością na serwerze jak i na forum zostaną (przekleństwa) nieco przyćmione :D A teraz do tego, co nakłoniło mnie do napisania tego podania... A mianowicie, sporo jest takich sytuacji, że piszę adminom na sayu o afkach, cheatach, pingach itp itd... Swoim adminowaniem mógłbym w tym w jakimś stopniu pomóc. Dodam również, że często jestem dostępny godzinami wieczornymi i nocą. To by było chyba tyle ode mnie, pozdrawiam ciepło, miłego dnia :D

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależnie od dni, w dni wolne od pracy 3-4h+, jak robota to wiadomo, mniej.

 

Kontakt: steam/gg/niekiedy ts/forum. Bezproblemowo mogę wchodzić w ramach potrzeby na serwer.

 

 

 

Pozdrawiam Kamil

 

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gracz bardzo lubiany, często na forum jak i na serwerze. Nie było z tobą problemów, więc jestem na duże Tak. Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem tez na TAK

 

Często widuje Cie na serwie...

 

Miły,zgłasza na U@

 

Aktywny na forum

 

Powodzenia... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

duże TAK

 

 

 

- wiek 

 

- steam

 

- doświadczenie

 

- sporo zgłasza na u@ 

 

- często na serwerze 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak 

 

- Spełniasz wymagania

 

- Aktywność 

 

- Steam 

 

- Wiek

 

Powodzenia 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...