Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]MaLin''

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: MaLin''

Doświadczenie (w byciu adminem): niedawno skończyłem adminkę na innym serwerze, który podupadł. Przed moją większą przerwą od cs'a adminowałem na dość sporej serwerowni.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Solidne 8

Staż w CS-sie: Ponad 4 lata na steamie

Steam ID: STEAM_0:0:29398049

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/MaLin%27%27/80.72.43.106:27027/  (ostatnio nieco mniej, praca itp itd, jednakże proszę wziąć pod uwagę, że grywam również u Was na 4funie i only dd2+dm)

Dlaczego TY .!: A więc tak, nie będę tutaj się rozpisywał o "standardowych funkcjach" typu "łapanie cheatów bo brak adminów w czasie gdy gram" bo admini, którzy są, wywiązują się wzorowo ze swoich obowiązków i rzadko kiedy jest taka sytuacja. Przejdę do konkretów... Pewnie sporo osób mnie skreśli ze względu na przekleństwa, przyznaję się do nich (a kto w tych czasach nie przeklina? :D ), jednakże od pewnego czasu staram się kontrolować na serwerze i wyrzucam je jedynie "pod nosem", pewnie może być to kluczowy element mojego podania i zrozumiem jeśli przez to zostanie ono odrzucone, jednakże wydaje mi się, że swoją aktywnością na serwerze jak i na forum zostaną (przekleństwa) nieco przyćmione :D A teraz do tego, co nakłoniło mnie do napisania tego podania... A mianowicie, sporo jest takich sytuacji, że piszę adminom na sayu o afkach, cheatach, pingach itp itd... Swoim adminowaniem mógłbym w tym w jakimś stopniu pomóc. Dodam również, że często jestem dostępny godzinami wieczornymi i nocą. To by było chyba tyle ode mnie, pozdrawiam ciepło, miłego dnia :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależnie od dni, w dni wolne od pracy 3-4h+, jak robota to wiadomo, mniej.

Kontakt: steam/gg/niekiedy ts/forum. Bezproblemowo mogę wchodzić w ramach potrzeby na serwer.

Pozdrawiam Kamil

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Wielkie tak!

- Aktywny

-Dużo spedza czasu na forum i serwerach

-Kulturalny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Gracz bardzo lubiany, często na forum jak i na serwerze. Nie było z tobą problemów, więc jestem na duże Tak. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ode mnie równie masz duże tak często zgłasza jest często na serwerze oraz aktywny na forum bez zastrzeżeń 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak każda para rąk przyda się do pomocy a chlopak ogarniety ;) a co do przeklinania wiem o czym mowisz mnie hamuje tylko funkcja za to na tsie juz inna sprawa ;pp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Jestem tez na TAK

Często widuje Cie na serwie...

Miły,zgłasza na [email protected]

Aktywny na forum

Powodzenia... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

duże TAK

- steam

- doświadczenie

- sporo zgłasza na [email protected] 

- często na serwerze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Tak 

- Spełniasz wymagania

- Aktywność 

- Steam 

Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Na tak

+Steam

+Aktywnosc na serwerze

+Wiek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Na TAK

- dużo spędzasz na serwie

- kultura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

gq09.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z [email protected] w celu dopełnienia formalności.

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...