Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Adminów Dd2 #2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 9 Marca bieżącego roku o godzinie ,mniej więcej  21:00,nawet parę minut przed

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Sy[K]uS #3 i Oszalales ?

 

Dowody: 9 screenów

 

http://speedy.sh/qGJJ2/Pulpit.rar

Świadkowie: Nie potrzeba ,bo wszystko widać na ssy

 

Uzasadnienie: Jest ich 2 i biegają odpały ,a

 

Oni zamiast ich sprawdzać to se grają i mają w dupie u@ . Tak więc pojawia się Moje pytanie ,po co wam te flagi ?  Rozumiem jakby był jeden admin mógłby Sobie nie poradzić sam z tą sytuacją ,ponieważ wielu pisalo na u@ ,ale było was 2 więc spokojnie mogliście wbić na specta i ogarnąć serwer. Później jeszcze taki tekst "Nie mam juz sil,zawijam na film" no to jest przesada . prosze o wyciągnięcie konsekwencji. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie zauważyłem by ktoś Ci odpisał, że np : "gracz jest czysty" czy w inny sposób oznajmił, że gracz został sprawdzony.

 

Pisałeś zgłoszenie kilka razy, więc wytłumaczenie: "nie widziałem jak pisałeś" także moim zdaniem odpada.

 

Według mnie nie powinno tak być, że serwer jest dla admina, lecz na odwrót.

 

Zaczekajmy na wypowiedz adminów oraz na werdykt opiekuna serwera DD2 #2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po pierwsze :

 

- Dla was każdy gracz który was zabije podczas gry to odpał 

 

Po drugie :

 

- Ja i Sykus sprawdzaliśmy każdego po kolei , dużo osób dostało dzisiaj od nas ssy i permy za ''czity''

 

Po trzecie :

 

- Admin nie zawsze musi się sugerować opiniami innych graczy , bo sami wiemy co mamy robić 

 

Jeżeli się nie zgadzasz z opinią adminów zawsze możesz nakręcić demko i wrzucić je na forum gdzie będzie je rozpatrywało grono z UBT

 

Admini to tez ludzie i czasami warto to zrozumieć 

 

Tyle ode mnie może jeszcze Sykus cos doda ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Po pierwsze :

 

- Dla was każdy gracz który was zabije podczas gry to odpał 

 

Po drugie :

 

- Ja i Sykus sprawdzaliśmy każdego po kolei , dużo osób dostało dzisiaj od nas ssy i permy za ''czity''

 

Po trzecie :

 

- Admin nie zawsze musi się sugerować opiniami innych graczy , bo sami wiemy co mamy robić 

 

Jeżeli się nie zgadzasz z opinią adminów zawsze możesz nakręcić demko i wrzucić je na forum gdzie będzie je rozpatrywało grono z UBT

 

Admini to tez ludzie i czasami warto to zrozumieć 

 

Tyle ode mnie może jeszcze Sykus cos doda ;)

 

 

Po pierwsze mam doświadczenie w adminowaniu i potrafię rozróżnić czitera od czystego gracza :)

 

Po drugie to nie znaczy że jak później wbije odpał że macie wolne . Podczas gdy Ja adminowałem na innych serwerach czasami siedziałem po 15 minut na spekcie i sprawdzałem graczy . I nie wierze że Ty kogokolwiek sprawdzałeś jak prawie cały czas byłeś żywy i wolałeś fragi :) więc Mnie nie okłamiesz ,zresztą można luknąć demko jak ktoś chce.

 

Po trzecie tutaj się zgodzę z Tobą ,lecz ten gracz którego zgłaszałem miał totalne wh ,lecz Wy woleliście gać .

 

Sykuś po co ma coś dodawać ? Wszystko przejrzyście widać i należy wam się kara ,ponieważ macie w dupie ,czy lata odpal ,czy nie , Wy twierdzicie " Ja już dzisiaj ssy robiłem to wystarczy" . Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok to teraz ja się wypowiem .

 

Wczoraj na dd2 #2 grałem dobre 3-4 godziny. Na początku byłem sam potem wbił jar|luki i Stiker itd ale mniejsza z tym.

 

Sam wczoraj wlepiłem mniej więcej 15 banów, mowa o wieczorem tzn 18-22.

 

Na spect przesiedziałem czasami po 10 min, jak wiadomo na dd2 #2 jest sporo ns, sporo trzeba sprawdzić.

 

Druga sprawa pingi, cały czas wywalałem... po 2-3 kick a potem bany.

 

 

 

Co ja maszyna jestem człowieku ? Nie mogę na każde zawołanie na spect wchodzić i sprawdzać, bo większość zgłoszeń mija się z celem.

 

Co do tego gracza gdy wbijałem na spect i sprawdzałem to ja nic ciekawego nie widziałem... możliwe ze gracz wyłączał, wchodziłem kilka razy na spect, wpadł i zrobiłem mu te ss...

 

 

 

Dodam że byłem chory, miałem temperaturę, potem naprawdę źle się czułem...

 

"Nie mam juz sil,zawijam na film"  Tak, napisałem to ja, nie mogę wyjść z gry? Byłem zmęczony i chory, jutro wstać wcześniej więc mam prawo odpocząć bo jestem tylko człowiekiem.

 

 

 

A Tobie proponuje złożyć podanie na admina to pomożesz ogarnąć zamiast narzekać, 2 adminów jak jest przez 2 h to uwierz mi nie jest wesoło i gdy bym miał reagować na każde zgłoszenie to siedział bym cały czas na spect ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Skoro masz takie doświadczenie to dlaczego nie masz tej posady ? 

Ty jesteś naszym opiekunem czy n-ty? 

Także tutaj n-ty albo h@ podejmie decyzję co do kary a nie Ty .

Więc nie zachowuj się jakbyś ''pozjadał wszystkie rozumy na świecie '' 

 

A i co do tego doświadczenia twojego , większość osób które podałeś na u@ i dostało ss ( Nie mówię tutaj dokładnie o tym co zaszło ostatnio ) byli czyści . Także twoje doświadczenie Cię zawodzi ;)

A teraz się kłócił nie będę i czekam na wypowiedź n-tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na podstawie tych screen'ów nie mogę wyciągnąć jednoznacznych wniosków. Zgłoszeń na u@ jest od groma i zazwyczaj nie są one trafne. Następnym razem poproszę o demo. Wy jako admini informujcie graczy na y@, jeśli zgłoszony przez nich gracz jest czysty. W ten sposób unikniemy podobnych nieporozumień. Waszym obowiązkiem jest przyjrzenie się graczowi, który został zgłoszony. Być może tym razem wam się upiekło - tego nie wiem. Teraz na serwerach mamy już HLTV, tak więc w przypadku podobnych skarg wszystko będzie dokładnie analizowane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...