Skocz do zawartości
Gość

Brak ss'ow.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemka. Mam problem z ss'ami ktorych nigdzie nie moge znalezc. Probowalem wszystkich sposob opisanych na forum i nic :) moze dodam ze mam steam'a i wzorujac sie na poradnich w folderze nie mam pliku z "nazwa konta" a wlasciwie musiałoby sie tu znajdiwac poniewaz na komputerze loguja sie inne osoby ktore posiadaja inne konto steam :) bylbym wdzieczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Śmieszą mnie tematy i odwołania typu "nie mam ss'ów", "admin mi nie zrobił". SSy są robione ze skryptu i leci 5 fotek automatycznie, więc ssy musisz mieć, no chyba że jesteś spalony na nich ;]

 

 

 

A powinny być w folderze cstrike o nazwie HalfLife00.tga HalfLife01.tga itd... A znajduje się on np. u mnie na 7 w D:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Warfighter, nie oburzaj się, że śmieszą cie osoby które nie mają ss'ów, bo facet tu nie pisze odwołania od bana, tylko opisuje swój problem. 

 

 

Teraz już nie ma folderu z nazwą konta. Ścieżka wygląda mniej więcej tak: / valve/ Steam/ SteamApps/ common/ Half-Life/ cstrike i w tym folderze powinny być ss'y.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...