Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie cod mod 500 K :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:Nike <3!

 

 

 

Wiek:19

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Srednia

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-10

 

 

Staż w CS-sie:5 lat

 

 

Steam / NonSteam:Steam :0:0:11957593

 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Nike%20%3C3!/80.72.40.110:27034/

 

 

Dlaczego TY .!:Ponieważ GT ladne mam umiem rozpatrzec czitera a na tym serwie 1/10 to Steam :) Mogę pomóc w Zwalczaniu Cheatom :) Lub innym sprawa chcialbym byc bardzo na tym stanowisku nawet i na okres próbny 2 tygonie prosze pokaże wam co potrafie i zdecydujecie sami :) Wiem że dzis zalozylem konto ale mialem przedtem konto to hasla zapomnialem i nie wiem jakie jest :( I nie odrzucajcie odrazu podanai z powodu dzisiejszesz Rejestracji chciałbym wam bardzo pomoc Dajcie Szasne Każdy zasluguje na 1 szansse :P

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Teraz Około 5 H nawet i wiecej jak mam czas :)

 

 

Kontakt:Steam:Minister111 lub PW :) Pozdrawiam :)

 

 

 

Jeśli nie w grze jestem to na Steam'ie info dajecie i wbijam na forum a na takich serwerach DM gra pewlna odpalencow i mysalą ze admin sie nie kampie Dajcie mnie na okres probny :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Nie przez ostatni tydzień nie byłeś na serverze ani minuty nadrób czas na serverze i dopiero złóż podanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nike, pograsz trochę to dostaniesz tą szansę. Nie grałeś na serwerze przez tydzień, więc musisz to nadrobić, ja z tego powodu jestem neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: W przeciągu 7 dni masz przegrane 0 godzin.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...