Jump to content
Guest

[ZAMKNIĘTY]Problem z Mordercą

Recommended Posts

Guest Guest

Ciąg dalszy :) Chyba tutaj można sobie popisać na forum, bo widzę że forum dla was to jest napisanie tematu i od razu jego zamknięcie :/ Zamiast czekać aż się większość osób wypowie :) Więc ciąg dalszy :)

 

 

 

 

 

Co jest z wami ku*** :/ Umiesz czytać ze zrozumieniem ?? ;> Napisałem już chyba 5 razy że jak wciskam przycisk Print Screen to mi robi screena pulpitu a nie aktywnego okienka ?? ;> więc jak mam Ci dać dowody ?? ;> sprawdź w konsoli bo wiem że możecie i zobacz ile osób pisało wczoraj o takim zajściu że uderzasz rakietą przed 7 sec ?? ;> dokładnie byłeś wtedy w CT i biegłeś, wskakiwałeś na dach i od razu rakieta, rudna zaczynała się od 2.17 a rakieta już o 2,12-2,11 zabijała graczy na respie... łatwo licząc ?? wychodzi 5-6 sekund :/ 

 

PS. 

 

odnośnie braku dowodów Tak samo jak Ty kiedy miałeś robić SS ludziom to naciskałeś print screena :) zamiast dać komendę amx :) pamiętasz to jeszcze :) hahahahha ????? Czy takiej sytuacji też nie było :) ?

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guardian po 1 zakladanie takich samych tematów to spam.

 

Po 2 nie jesteś jedynym graczem tego serwera, zawsze ss'y może zrobić ktoś inny.

 

Po 3 to już się robi śmieszne, już było parę skarg na tego admina, i jakoś żadna nie była popatra dowodami. To wygląda jakbyście się na Niego uwzięli.Chyba, że wszyscy mają problem z robieniem ss'ow...

Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

No jeżeli każdy coś do niego ma, tzn że coś być musi ?? ;> 

 

@Morderca hmmm a myślisz że te wszystkie sytuacje to skąd znam ?? ;> Wymyślam sobie :) ?? ;> Znam je bardzo dobrze z życia wzięte od kogoś wyżej niż Ty jesteś :)

 

 

 

A z resztą :) róbcie sobie co chcecie, bo widzę że i tak nic się nie zdziała ;/ Admini się trzymają adminów a gracze zostają na drugim planie :)

 

 

 

Morderca, czemu nie sprawdzicie tej sytuacji w konsoli ?? ;> przecież piszę że tam są dowody, że minimum chyba ze 3 osoby pisały o tym jak walisz z rakiet :) bo sam to widziałem i chyba moich 5 wiadomości na u@ do adminów o tej sytuacji :) jeszcze auqaxa poproszę aby wstawił rozmowę z FB o której to było godzinie żebyś dużo szukać nie musiał 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

Za co :) ?? ;> że bana dostałem grając czysto :) ?? ;> Mnie to tam nie przeszkadza za bardzo :P więc się nie mszczę :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

napisze to ostatni raz.. i więcej do tego nie wrócę bd miał dowód,. to pogadamy.. bo ja też mogę napisać ze biegasz po txt.. stawiasz miny w oknie i tp.. no i przyznaj się ze tak jest.. bez dowodu nic nie mogę Ci zrobić.. tak więc temat pozostawiam aby kto ma ochotę niech napisze to co mu leży.. W sposób kulturalny i cenzuralny.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

Min w oknie nie stawiam :) bo to nie moja klasa :) a po TXT też nie biegam bo nie mam po co :) i już masz problem rozwiązany :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

A czemu nie możesz wejść w konsolę Servera, i znaleźć ten urywek :) ?? ;> i wstawić na forum ?? ;> tak np z 5min gry ?? ;> odkąd zacząłem pisać na u@ że rakiety puszczasz przed 7sec ? bo na pewno pisałem o tym :) zobaczymy ile osób w tym samym czasie też tak pisało :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

To nie rozwiązanie problemu Guardian. Jeżeli chcesz coś udowodnić adminowi musisz jakieś nagranie lub screen`a pokazać. To, że masz problemy sprzętowe nie jest wymówką, bo żadnego dowodu nadal nie mam. Masz kolegów, którzy również twierdzą, że Morderca łamie regualmin. Niech oni to nagrają skoro Ty nie możesz. Mam do oceny Twoje słowo przeciwko słowu Mordercy. Czyje jest prawdziwe? Nie mam powodów by nie wierzyć Tobie ale też nie mogę nie wierzyć adminowi, gdyż nigdy mnie nie zawiódł. Jak będziecie mieli jakieś konkrety wtedy załóżcie odpowiedni wątek. Na tą chwilę zamykam gdyż nijak nie mam jak tego rozpatrzyć.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Kolego, możesz mi powiedzieć do czego ty zmierzasz? Zakładasz kolejny temat z kolei, wszystko cały czas stoi w miejscu. Jaki to ma cel? Przedstaw nam dowody, a my zaczniemy wyciągać konsekwencje. Mamy każdemu wierzyć na słowo, tak? Wszyscy traktowani są na jednakowych zasadach, jeśli ktoś je łamie, jest w odpowiedni sposób nagradzany.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...