Skocz do zawartości
Grzegrze

Info po śmierci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

 

 

 Moją propozycją jest to aby info, które można napisać do 5 sekund po naszej śmierci było ukazywane w bardziej widocznym miejscu, ponieważ aktualnie podczas gry bardzo trudno dostrzec info na czacie wśród wielu innych zbędnych informacji.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie nie ma co wymyślać.

 

Info po śmierci podaje mała liczba osób.

 

Jestem w tej nielicznej, która podaje przez mikrofon, a i tak nikt nie reaguje, wiec na napisane nawet i WIELKIMI literami na środku nic nie da.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zgadzam się z Paulinką. Moim zdaniem to trochę bez sensu zmienią np kolor czcionki infa po śmierci czy coś w tym stylu ponieważ bardzo mało osób podaje info nawet i przez mikro, czasami wolą powiedzieć brzydkie słowo jak im coś nie wyjdzie zamiast podać info . A co do pisania info przez graczy to już w ogóle masakra, jeszcze rzadziej niż przez mikro ... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby bardzo mało ale zawsze się znajdzie kilka osób, które podaje tak info i dla nich takie coś byłoby bardzo przydatne. Poza tym jedna taka mała zmiana nikomu by nie zaszkodziła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również uważam, że tak jak jest, jest ok:) Jak zacznie wyskakiwać bardziej jaskrawe czy na środku to będzie tylko przeszkadzało w grze tak jak info o zabiciu nożem :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no błagam xD co za różnica czy jest po lewej czy po prawej? A no taka, że może ty nie używasz ale większość tak komendy cl_showfps, która pokazuje ilość fps, choke itp. w PRAWYM dolnym rogu. Tyle w tym temacie. Info zostaje tam gdzie jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...