Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]J0K3R - Sprobowac nie zaszkodzi :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: J0K3R

 

Wiek: W tym roku 17

 

Data rejestracji na forum: 01 wrz 2013

 

Czas spędzony na forum: 6 dni 18 godzin ( Często bywam na forum i nie nabijam godzin w ten sposob , ze jestem zalogowany na forum i nic nie robie )

 

Doświadczenie w ocenianiu: Myślę , że dobre . Jestem adminem , wieć po częsci potrafie ocenic czy ktos gra/grał na wspomagaczach

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Szczerze mowiac to nie , ale mysle , ze szybko sie naucze , szybko wszystko łapie ;) ( Kiedyś musi być ten 1 raz )

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na forum nie , ale chyba raz na serwerze - ss'y .

 

Dlaczego Ty?: Chcialbym pomoc jezeli chodzi o ubt . Jezeli czegos nie pewne , to zawsze moge sie kogos cos dopytac ( doradzic sie ) . Nie podejmuje pochopnych decyzji . Moje decyzja zawsze jest uzasadniona i "pewna" .

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Forum ? To tak od 1 godziny do 2-2,5 potrafilbym siedziec na forum .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...