Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY]Skarga na MikeWeed

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 27.02.2014 16:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: MikeWeed

 

Dowody: Niestety nie zdążyłem zrobić screena ;/ ale mam nadzieje, że wycinek z konsoli starczy 

 

 

PTB: Koniec rundy, sprawdzam druzyny.

PTB: Przerzucam MikeWeed do CTs

VenoM< :  /ks

 

Counter-UAV wezwany przez VenoM<

MikeWeed killed Orzel =P with rocket

MikeWeed killed alexmat123 with rocket

MikeWeed killed TOreTO with rocket

MikeWeed killed VenoM< with rocket

MikeWeed killed NEq with rocket

Świadkowie: Gracze na serwerze

 

Uzasadnienie: Rozpoczyna się runda a ADMIN MikeWeed użył Modułu odrzutowego i był w ciągu 3sec na respie i użył rakietki. Oczywiście na respa i przed 7sec.  I ten admin ma być przykładem dla graczy ? Prosze o wyciągnięcie konsekwencji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrzut z ekranu lub demo to jedyne wyjścia. Mimo wszystko zachęcam wszystkich (zwłaszcza opiekuna serwera) do bacznej obserwacji. Tematu nie zamykam, być może oskarżony chciałby dodać coś od siebie, jestem ciekaw jego odpowiedzi. Proszę was o uniknięcie zbędnego spamu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na szczęście na serwerze był wtedy strażnik teksasu (JA :D)

 

 

 

13. Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado i de_rats_1337 przez pierwsze 7 sekund rundy.

 

 

 

to była mapa de_westwood ale mimo to zachowanie Mike było dosyć nieuczciwe powiedzmy. sorry Mike ale to było poprostu lamerskie. 

 

 

 

niech każdy oceni czy skarga słuszna czy nie: http://speedy.sh/j7tbE/mikeweed2.dem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No zgadzam sie, ale moze warto byłoby jakies delikatne poprawki wnieść do regulaminu. Na demku widać ze gracze nie zdążą sie ruszyc a juz nie żyją. Mike to nic osobistego ale na twoim przykladzie mozna np jakies wnioski wyciagnac. Kocham Was Misie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...