Skocz do zawartości
Gość Guest

Wita ` Siuda :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat pochodze z Ciechanowa woj. Mazowickie :) na imię mi Maciek ...

 

 

Krótko o mnie ...

 

Grałem w Cs' 1,6 dobry kawał czasu 4lata temu uhhu :)gdzie te 4 lata mineły ...

 

któregoś dnia postanowiłem sciągnac non steam i pograć 4fun się postrzelać ... niestety non steam STEAM mi zhakowali, z czego zaprzestałem grać wgl w CS'a

 

Posiadałem kilka swoich serwerów, byłem nawet współzałżycielem kilku sieci, moderatorem forum a nawet Grafikem :) coś tam doświadczenia mam , ale jak się nie dolewa oliwy do ognia to ono poprostu gasnie :)

 

 

 

Jak tu trafiłem?

 

 

Hmmm. właśnie tak jak wspominałem chciałem sobie co nieco popykać lecz na normal modach wgl mi nie szło ... i się tylko wkurwiałem :)

 

Lecz zawsze miałem słabość do ZM modów ... więc zaczalem szukać Perfekcyjnego serwera gdzie gra jest naprawde luuzacka i przyjemna i tak trafiłem po przez testowanie róznych serwerów na ZM mod Multi-head :) gdzie wasz ZM Mod mnie zaintrygował ... ina którym gram teraz tylko jak mogę SERWER naprawdę godny polecenia który w wielkiej mierze mi podpasował .

 

Chcę pozdrowić część graczy ktorych zdołałem poznać a nawet współpracować by przetrfac przed inwazjo ZOMBie  ^_^

 

 

-what the fuck

 

- adolf

 

- BnS

 

- easy

 

- kura

 

- kamyk

 

- gyvver

 

wisicię mi flaszke 0.5l :)

 

 

pozdr. wyjadacze :) I jeszcze raz WITAM WSZYTSKICH SERDECZNIE :) tych co znam i nie ^_^

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...