Skocz do zawartości

Niekompetencja, olewanie graczy


astroe

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):21:16-21.25

 

Nick admina/gracza, który zawinił: RPK, No^Lajtowo^Nie, następnie wszedł Chromatic, jednak coś miał nie tak z kompem więc wyszedł

 

Dowody:

 

 

Świadkowie:Cały serwer?

 

Uzasadnienie:Po co uzasadnienie, gość miał aima, czekam na hltv i tutaj wgram akcje, bo na moim niestety nie widać nic ciekawego(widać że ładnie przewiduje co i gdzie ale te przeskoki z awp nie widać, zle momenty mam), pomijam fakt że obaj admini woleli grać zamiast zejść na specta(grają bo "fajnie się fragi teraz nabija", nie dziwię się diaxy ważniejsze od reszty graczy), ale wlepienie gościowi ssów bez obejrzenia go chociaż przez 1 pełną rundę to jest porażka

 

 

 

 

 

Zaraz wrzucę HLTV, niech tylko się skompresuje, to rozpisze i wrzuce:)

 

Coś się buguje i nie działa mi to hltv(demo had bugged number) , viewdemo nie działa, playdemo nie działa, wyprzedzam pytania, wypakoałem je z winrara), ale moge powiedzieć że Sefio wszedł około 2 minuty, w 9 dostał bana, prosze obejrzeć, proszę popatrzeć na adminów(z wyłączeniem Chroma bo miał coś z kompem tak jak pisałem).

 

 

 

Z góry przepraszam Gonzo za skargę na jego adminów, ale niestety nie odpowiada, więc gdzieś to muszę zamieścić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Oczywiście moja wersja wydarzeń zostanie tu opisana

 

 

 

Przejdźmy do tego "Aimera"  jak tak to ująłeś w słowo.  Nie muszę schodzić na "spekta" aby obejrzeć gracza, zostałem zabity na samym początku rundy i patrzałem przez jakieś 2/3 rundy co ten nasz "Aimer" wyprawia  nie widziałem w jego akcji żadnych wspomagaczy, owszem graczowi udało się trafić 2 HS'y lecz to nie świadczy o tym że gracz miał Aima.  Oczywiście na dobrą sprawę wolałem dać ss'y niż dać mu bana za coś czego nie jestem do końca pewien.  Jeszcze wmawiasz nam że wolimy grać niż sprawdzać graczy, dodam tylko że jeśli dany gracz na pisze na u@ że ktoś może mieć jakieś wspomagacze to od razu ten gracz jest sprawdzany przeze mnie lub przez kolegę Lajtowego gdyż obecnie z adminów jesteśmy tylko My na serwerze.  

 

 

 

No to tyle co chciałem napisać. 

 

Mam nadzieje że kolega "Lajtowy" też się wypowie w tym temacie.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Tak jak pisał kolega RPK. Również nie widziałem by owy aimer coś posiadał w stylu wspomagaczy. Ujme to tak. Tyle się dzieje na serwie że ciężko ogarnąć wszystkich. Admin nie robót nie dostrzeże wszystkiego. Wspomnę i też proszę składającego skargę o to by korzystał również z ts3. Masz micro znasz z multi-head. To ułatwi w wykrywaniu heaterow. Serdecznie dziękuję za tą skargę. Przynajmniej wiemy na czym stoimy ;) pozdrawiam wszystkich

 

 

 

Czyli napisałeś skargę bo niby nie widziałem co pisałeś tak?

 

 

Strasznie urazil mnie tytuł tej skargi :(

 

Upomnialem się o range swojego opiekuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione, szkoda że hltv nie działa poprawnie bo bym je z chęcią przejrzał, bo akurat obaj padacie bardzo rzadko, tak więc szansa że któryś z Was padł jest mało możliwa.

 

 

 

Dzięki za wypowiedzenie się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę jako offtopic to napiszę ale muszę (po za tym temat teoretycznie wyjaśniony)...

 

Ten cały astroe od dłuższego czasu składa skargi na Gonza jak i wszystkich adminów BF4 po kolei.

 

Z tego co słyszałem był kiedyś opiekunem tego serwera i wydaje mi się że te wszystkie skargi robisz tylko dlatego aby wrócić na to stanowisko.

 

Według mnie jesteś 2twarzowcem, bo jednego razu udajesz kolegę na ts'ie(kanał BF4) i wszystko jest OK, a innego razu podkładasz im świnie.

 

Nie lubię takich ludzi jak Ty.

 

Nie pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Squnik:) To że siedze z Wami na tsie nie oznacza że nie mogę pisać skarg gdy coś mi się nie podoba.

 

 

 

Mam zamiar wrócić, jednak na stanowisko admina, opiekun to zbyt duża ilość obowiązków, po za tym to też odpowiedzialność :)]

 

 

 

Z Gonzo gadałem i w momencie gdy mam jakieś zastrzeżenia do niego, lub do adminów z większym stażem to pisze mu pw, tutaj to tylko dodatkowa opcja do zdobycia kilku postów:)

 

 

 

 

 

 

 

Odpaliłem swoje stancjonarne cacko i odtworzyło mi się hltv

 

 

 

Hltv cod bf4 dd2 z godziny 21.11 25 stycznia 2016 roku

 

 

 

Macie rozpiskę, jakby gość miał anty ssa i jednak dostał ub

 

 

 

3.27 wchodzi kolega Sefio

 

3.33 widać że gra sobie też gość na aktywnym(paka)

 

4.14-4.17 widać aima, wallhacka też(tego nikt nie mógł widzieć, ledwie wszedł wiec wiadomo, ale obaj admini tak czy siak żyli)

 

4.44 czysty frag, widać do tego momentu że żaden z adminów nie był na spectatorze

 

6.01 czysty frag, teraz mozna porownac jego "skill" z pierwszej akcji i z tej gdzie mierzyl 2 i pół sekundy

 

6.28 przeskok

 

6.30 rpk  głowa

 

6.32 głowa moja

 

7.12, nieźle przerzuciło celowniczek w Chromatica, nie?

 

8.09  ladnie i czysto

 

8.58 również aimik, chyba ze czystym fartem tak przywalil na no scoupie:), admin na spectatorze, jednak nie reagowali(obaj)

 

9.18 admin ubity, na 1/4 ładnie widać :)

 

 

 

I teraz najlepsze

 

 

 

9.37 brawo dla admina który dał na początku rundy ssy, nie siedząc na spectatorze(wszak też zyje jak widac), na tych ssach nic nie bedzie, chyba ze ma wlaczone podswietlanie scian/wylaczone sciany, w momencie gdy ma tylko wlaczonych ludzi za scianami bedzie czysto, bo sa na respie

 

 

 

 

 

 

 

Olałbym to, ale skoro squnik myśli że tylko się chcę przyczepić do wzorowej pracy adminów to proszę.

 

 

 

ps właśnie siedze na tsie:D

 

 

 

Proszę o zamknięcie tematu i jedynie upomnienie adminów by bardziej się przykładali:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...