Skocz do zawartości
Gość Guest

Błędy na FFA

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę w tym temacie wpisywać błędy jakie zauważycie na serwerze FFA - pomoże to nam w szybciej naprawie.

 

 

Wszelkie crashe / zawieszki / źle zmienione mapy - i tym podobne.

 

Wszystko powinno być w jak najlepszym porządku obecnie, ale zawsze może coś się wydarzyć - proszę o informacje pod tym postem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzy razy w ciągu tygodnia (ale to było z 3 tygodnie temu) zdarzyło mi się, że na DD2, że po wybiciu wszystkich z CT runda kończyła się dopiero po zakończeniu czasu. 

 

Serwer działa poprawnie dopiero po restarcie.

 

 

Może już jest naprawione, bo się nie spotkałem już z czymś takim. :)

 

 

+Często po zmianie mapy nie działa u Adminów ESP, trzeba wykonać reconnect'a. :<

 

 

Pozdrawiam, Tomaszz. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


? Po każdej zmianie mapy należy robić reconnect'a , bo Admin znika, gdy mapa się zmienia. - jeszcze nie jest znana przyczyna tego błędu, ale gdy poznamy, to na pewno zostanie naprawiona.

 

 

Ps : Nie tylko na FFA tak jest, na dd2 również.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czasami jest coś takiego jak sie biegnie na początku rundy że jak by admin slapował parę takich uderzeń jest,tak po za tym chyba wszystko jest ok .Mi esp nie znika zawsze mi działa nawet po zmianie mapki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Slap jest, bo wyłącza się przechodzenie przez ludzi po paru sekundach od rozpoczęcia rundy i jak jest "ktoś na kimś" to go przerzuca. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czasami jest coś takiego jak sie biegnie na początku rundy że jak by admin slapował parę takich uderzeń jest,t

 

 

Dzieje sie to ponieważ wchodzisz na innego gracza jest duszek i 2 osoby można powiedzieć sie stykają wtedy slapuje żeby rodzielić.coś takiego

 

ja nic złego nie zauważyłem ,wszystko działa poprawnie na moje oko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cappa, o tym już pisałem wyżej. :D

 

 

Druga sprawa, ale czy to bug? Jeśli ktoś umiera wypada mu HE/SG/FB, a w następnej rundzie dalej leżą. Specjalnie tak zrobione jest? :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Cappa, o tym już pisałem wyżej. :D

 

 

Druga sprawa, ale czy to bug? Jeśli ktoś umiera wypada mu HE/SG/FB, a w następnej rundzie dalej leżą. Specjalnie tak zrobione jest? :P

 

 

Tak, to jest specjalnie zrobione :) 

 

Zamiast kupowania 2 HE, możesz z ziemi wziąć :)

 

 

 

 

 

EDIT: Po zmianie mapy nie łączy mnie, muszę zrobić disconnect i po iluś tam sekundach dopiero się połączy ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Znikanie adminow spowodowane jest przeciążeniem bansa, proponuję zrobić amnestię. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...