Skocz do zawartości
Artur111.

admin 45k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiek:17 lat

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem na innych serwerach

Znajomość AMXX (W skali 1-10):2

Staż w CS-sie:5 lat

Steam / NonSteam:NON STEAM

Dlaczego Ty:Bo chce pomóc innym adminom w ich pracy na serwerze.Jestem wtedy,gdy icj niema a nie któłrzy gracze używają cheatów i żeby każdy miał na tym serwerze możliwości do grania.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3-6 , jak są wolne dni od szkoły to potrafie grać w cs-a nawet od rana do wieczora :)

Kontakt:[steam:Artury1] [Forum:Artur111.] [Numer telefonu:517394093]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żart czy co? Na NIE.

 

- Startujesz na admina ze znajomością AMXX na 2?? Napisałeś, że już miałeś, więc conajmniej 6 w znajomości powinieneś mieć, a nie 2! Te komendy i amxmodmenu to pikuś!;

 

- NonSteam.

 

 

Admini są często, więc nie wiem w jakich Ty godzinach grasz wtedy, bo jak ja gram to min. 1 admin jest zawsze.

 

 

Pozdrawiam, AGAR.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Amx znasz na 2/10, a niby miałeś admina, hm..?

 

- Brak GT

 

- Powiem szczerze, nie znam cię

 

- Patrząc po Twoim GT http://www.gametracker.com/player/Artur111/80.72.40.110:27027/, to śmiem twierdzić, iż dawno nie grałeś

 

- Dziś, grałem od rana i powiem szczerze, że praktycznie zawsze jest jakiś admin na serwerze. Dziś, też zdążyłem wejść koło godziny 8. Byłem ja, a potem dołączyło jeszcze kilku adminów, którzy grali, aż do pozniego wieczora. Twoje uzasadnienie trochę mnie nie przekonało.

 

 

Na Nie.

 

 

PS: Popracuj nad aktywnością, daj się poznać i ogarnij amx.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Brak poparcia u moich poprzedników + brak linku do GT.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...