Skocz do zawartości
Gość

Twix :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TwiX

 

 

Wiek:22

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Admin na kilku serverach

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5

 

Staż w CS-sie: kilka lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

 

Dlaczego Ty: Nie lubię gry z cziterami. Lubie pomagać innym graczom. Czasami bywa że w godzinach wieczornych nocnych nie ma adminów i w tedy ludzie wykorzystują tą sytuację.

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależności od wolnego czasu ale zazwyczaj kilka godzin dziennie.

 

Kontakt: Cs, Steam

 

http://www.gametracker.com/player/TwiX/80.72.40.110:27008/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie link do gametrackera?

 

 

Wlasnie sobie Ciebie znalazlam (nie wiedziec czemu nie moge go skopiowac; jestem na telefonie) i stanowczo jestem na NIE. Gametracker mowi sam za siebie. Nawet w ciagu calego miesiaca nie przegrales wymaganych tygodniowo 7h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tymczasowo na nie:

 

-słaba aktywność

 

-w bansie co prawda po wyszczerzeniu tylko jeden ban za miny ale z tego co pamiętam wcześniej było dużo więcej tego

 

 

 

Popracuj nad aktywnością i przestrzeganiem regulaminu a następnym razem będę na tak.

 

 

 

Mor'e7 "Jestem na tak. Jak grałem na serwerze, to nigdy nie miałem z tobą problemu.Często widywany na serwerze, kultura na plus , więc z mojej strony Tak."

 

nie rozumiem a najbardziej "Często widywany na serwerze" game-track mówi co innego chyba ze gracz gra na innych nickach 

 

w dniu złożenia podania fakt 279 min pozostałe dni w ciągu 7 dni 20min 58min 23min w dodatku w ciągu ostatnich 30 dni byleś widziany w sumie 9 dni po max 50min 20min

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co podanie składasz jak nikt Cię nie zna a znajomość amx na 5 to oznacza że nigdy adminem nie byłeś, mogłeś to podanie inaczej napisać ...

 

Ja osobiście codziennie jestem ale Cie nie znam powaga może tam pograłeś troche...

 

Daj se luzz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoby, które się wypowiedziały już przytoczyły argument, że masz za słabą aktywność. Widzę, że GT się poprawiło, także idziemy w dobrą stronę, ale złóż kolejne podanie za dwa tygodnie.

 

Jeśli GT będzie tak wyglądało jak teraz, to nie ma problemu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...