Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem bana niesłusznego z powodem

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: 7aro

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Powod: 'obraza + nie wykonywanie celi'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:53571524'

 

[AMXBans] Twoje IP: '213.238.86.212'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

Grałem na mapie de_westwood miałem  1HP, oraz dokładnie 33-36sek do końca rundy, Pake pokazywało mi na radarze, że na dachu więc szedłem, a admin slapował mnie aż spadłem z dachu. Mądre to ?

 

Wkur***em się za takie coś i napisałem, że po co "zjebie" slapowałeś jak miałem czas. po 2 rundach(admin ma szybkie tępo) dostałem bana ..

 

Ban może i był słuszny przyznam, ale jak ja dostałem bana to admin tym bardziej zawinił i proszę o zabranie mu praw,

 

 

 

Edit: Dodam, że to nie był 1Slap, lecz ponad 20 , adminowi chodziło o celowe zrzucenie z dachu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz przeczekał prawie cala rundę w stodole na respawnie TT dopiero 18 sek do końca mapy z niej wyszedł zamiast go zbanować za nie wykonywanie celi slapnelem go przez co zginął po czy mnie obraził za co dostał bana tylko na 1h.

 

Swatkowie sytuacji : @Fighter, @Dzej, Holt oraz pozostali na serwerze.

 

http://imageshack.com/a/img841/9893/0z8v.jpg

 

 

 

 

 

Zgodnie z regulaminem cele wykonuje się przed upływem 1 min do końca. Gracz nawet nie miał paki przy sobie dopiero po nią pobiegł.

 

12. Staramy się wykonywać cele mapy (zakaz kampienia z paką na respie i jeśli pozostanie jedna minuta idziemy po hosty) . (Kick, ban do 30 min)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy szłem do paki miałem ponad 30sek, może jak mnie slapowałeś to było 20sek ale akurat jak wychodziłem to było jakoś 35sek mniej wiecej tak., Jak wchodziłem na dach to raz spadłem z drabiny i przy drugim wchodzeniu slapowałeś jak głupi z 15razy, przy twojej drugiej próbie jak byłem już na dachu to szłem do paki to po co slapowałeś ? jak byłem obok paki na dachu? slapowałeś i spadłem .

 

 

 

Co do twojego screena to jest on zbędny, ponieważ sam napisałem co napisałem na czacie :) .

 

 

 

EDIT: Dobra nie będziemy się tutaj kłócić ani nic, po prostu następnym razem daj kick lub 1 slap, a nie żeby kogoś zrzucić slapując z 20 razy. Można zamknąć ,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak. Admin 7aro ma dowody na Ciebie. i 3 osoby z graczy nie adminów którzy potwierdzili ze nie jedna rundę kampiłeś w stodole. po czym admin cię kilka krotnie uderzył.. Moja mała propozycja dla Ciebie. zanim napiszesz skargę miej dowody. bo w tym przypadku wszystko i nawet Ty sam przyznajesz się do winy. Co do Admina mogę go pochwalić bo zrobił to co do niego należało. Close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...