Skocz do zawartości
prezesik

witam propozycje map

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich juz bylo wiele propozycji zmian mapek lud ich dodania Mam tu kilka co Chcialbym przedstawic wszystkim zwiazanym z tym serwerem:) a wiec tak 

De_forge-  dobrze rozbudowana mapa. Brat blizniak mapki de_cbble. Mape te podobnie jak de_mirage. zostala dodana do listy map ktore byly rozgrywane np na beat it Championship.

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640

De_eldorado- tu nie bede opisywam znana kazdemu bardzo dobra mapka. :)

De_scud bardzo znana mapa dla osob ktore juz troche graja w cs. nie wszyscy pewnie ja kojarza ale bardzo dobrze sie na niej Gra polecam.

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_scud&tbm=isch

De_russka- Mapa przenosi nas w klimat zimowej rosji jest duzo przejsc bardzodobrze rozbudowana tak jak kazda mapa DE posiada dwa bsy.

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_russka&tbm=isch

De_bahrain- kiedys grajac na innej serwerowni wrzucili ta mapke po rozgraniu kilku rund i zapoznaniu sie z mapka Bardzo duzo grajacych tam osob Stwierdzilo ze Bardzo dobra mapka. warta polecenia.

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_bahrain&tbm=isch&imgdii=_

De blue Final- ta mapa zostala w 2008 roku udoskonalona od wczesniejszej wersji de_blue wprowadzono kilka poprawek ta mapa miala byc traktowana tak jak mapa de_inferno czy de_nuke. niestety nie powiodlo sie i stala sie zwykla mapka o ktorej malo osob pamieta lecz rowniez jest warta polecenia.

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_blue+final&tbm=isch&imgdii=_

De_kalt- osadzona w zimowych klimatach bardzo duza mapa. liczne pomieszczenia (piwnice,pokoje) stanowia glowna czesc mapy.Wrog moze byc wszedzie dlatego bieganie na oslep jest tu niewskazane.

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_kalt&tbm=isch&imgdii=_

a co do Map Aktualnych zamienilbym kilka mapek napewno za:

-de_abaddon gracze nie sa zadowoleni z tej mapki.

-cs_italy jak wiadomo mapka  tylko dla tt lub mozna zmamienic na italy2 juz lepsze rozwiazanie:)

cs_alpin w ogole nie znaja graczce tej mapki nie kazdy bo nie kazdy ale nie jest zbyt dobra 

cs_militia rowniez nie za dobra mapka 

de_hell wydaje sie byc zbyt mala na taka ilosc slotow 

to tyle z mojej strony prosze o ich rozpatrzenie.

Aaaa... i jeszcze mam pytanie bo np na dd2 inferno nuke co sie dzieje z kupowaniem broni czasem mozna kupic normalnie a czasem jest tak ze trzeba przejsc troche dalej i znow mozna noramlnie kupic bron. To tyle dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Moje zdanie:

de_forge = OK

de_eldorado = Za małe. NIE

de_scud = Obojętna mapa

de_russka = Stanowcze NIE

de_bahrain = Wiele graczy na innych serwach wychodzi gdy zostaje wł. ta mapa, to z moich obserwacji.

de_kalt = Stanowcze NIE.

Co do aktualnych:

de_abaddon, popieram

cs_itali, nie koniecznie

cs_alpin, stara mapa, ale nie wszscy lubią, ale mogła by być

cs_militia, jak wyżej

de_hell, wystarczająco jest duża. ;d

A z kupowaniem broni tak jest, bo chyba jest resp powiększony :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje typy :

de_forge - jest ok

de_eldorado - jestem ZA żeby była bo jest fajną mapą

de_scud - nie znam, ale może być fajna :D

de_russka - moim zdaniem ludzie będą wychodzić

de_behrain - NIE !

de_kalt NIE !

Co do obecnych map :

de_abaddon - z pełnego serwera robi się 10 osób :/

cs_italy - dobra mapa, powinna zostać

cs_alpin - nie wszyscy przepadają ale niech zostanie

cs_militia- jestem ZA tym żeby pozostała

de_hell - dobra mapa .. Musi zostać !! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Moje zdanie:

de_forge = nie

de_eldorado = tak, jest spoko

de_scud = nie znam, nie

de_russka = nie

de_bahrain = nie

de_kalt = nie

Co do aktualnych:

de_abaddon = popieram do usunięcia

cs_italy = jest jedno strona nawet przy minimalnej grze TT, jednakże kwestia tego kto dojdzie do CT :)

cs_alpin = kiedyś patrzyłem w MC i widziałem ją , była ustawiona by w nocy ją grać powinniśmy to zmienić , może zamienić ja z de_abbadon

de_hell= może być

Pamiętajcie że jak im bardziej będą wymyślne mapy, to ludzie chętniej nie wejdą na serwer.

Ludzie to TRADYCJONALIŚCI.

A z kupowaniem broni tak jest, bo chyba jest resp powiększony  :P

Resp jest z pewnością powiększony, serwer ma 30+ slotów, nie dziwcie się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

de_forge = OK

de_eldorado = Za małe. NIE

de_scud = Obojętna mapa

de_russka = OK

de_bahrain = To jest na tej samej podstawie co de_abaddon

de_kalt = Stanowcze NIE.

Co do aktualnych:

de_abaddon = Mówicie, że nie lubią, bo grali by tylko na DD2,NUKE,INF,TRAIN,WESTWOOD...Może czas coś innego ? Jakieś nowe mapy?

cs_itali = Niech zostanie.

cs_alpin = Co tu znać w tej mapie to nie wiem, grali ostatnio i słyszałem inne zdanie o tej mapie.

cs_militia, = Tej mapy też nie znają ? Wszystkie podstawowe mapy powinny być wgrane, takie jest moje zdanie.

de_hell = Mapa jest duża i dobrze się na niej gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Moje zdanie:

de_forge = nie

de_eldorado =tak

de_scud = nie znam,

de_russka = nie

de_bahrain = nie

de_kalt = nie

Co do aktualnych:

de_abaddon = popieram do usunięcia

cs_italy = jest jedno strona nawet przy minimalnej grze TT, jednakże kwestia tego kto dojdzie do CT :)

cs_alpin = kiedyś patrzyłem w MC i widziałem ją , była ustawiona by w nocy ją grać powinniśmy to zmienić , może zamienić ja z de_abbadon

de_hell= nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co byście powiedzieli na dodanie jeszcze mapy de_irak ? Według mnie fajna mapa i do tego duża :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem pisac o tej mapie ale wchodzac na liste map na setwerze ffa widzialem ze byla mapa de_irak;) tez bardzo dobra propozyvja jak i sama mapa;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Ja jestem obojętny, bo nie pamiętam która to mapa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

de_irak była, lecz się nie przyjęła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...