Skocz do zawartości
prezesik

witam propozycje map

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich juz bylo wiele propozycji zmian mapek lud ich dodania Mam tu kilka co Chcialbym przedstawic wszystkim zwiazanym z tym serwerem:) a wiec tak 

 

 

 

 

 

De_forge-  dobrze rozbudowana mapa. Brat blizniak mapki de_cbble. Mape te podobnie jak de_mirage. zostala dodana do listy map ktore byly rozgrywane np na beat it Championship.

 

 

 

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640

 

 

 

De_eldorado- tu nie bede opisywam znana kazdemu bardzo dobra mapka. :)

 

 

 

De_scud bardzo znana mapa dla osob ktore juz troche graja w cs. nie wszyscy pewnie ja kojarza ale bardzo dobrze sie na niej Gra polecam.

 

 

 

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_scud&tbm=isch

 

 

 

 

 

De_russka- Mapa przenosi nas w klimat zimowej rosji jest duzo przejsc bardzodobrze rozbudowana tak jak kazda mapa DE posiada dwa bsy.

 

 

 

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_russka&tbm=isch

 

 

 

De_bahrain- kiedys grajac na innej serwerowni wrzucili ta mapke po rozgraniu kilku rund i zapoznaniu sie z mapka Bardzo duzo grajacych tam osob Stwierdzilo ze Bardzo dobra mapka. warta polecenia.

 

 

 

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_bahrain&tbm=isch&imgdii=_

 

 

 

De blue Final- ta mapa zostala w 2008 roku udoskonalona od wczesniejszej wersji de_blue wprowadzono kilka poprawek ta mapa miala byc traktowana tak jak mapa de_inferno czy de_nuke. niestety nie powiodlo sie i stala sie zwykla mapka o ktorej malo osob pamieta lecz rowniez jest warta polecenia.

 

 

 

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_blue+final&tbm=isch&imgdii=_

 

 

 

De_kalt- osadzona w zimowych klimatach bardzo duza mapa. liczne pomieszczenia (piwnice,pokoje) stanowia glowna czesc mapy.Wrog moze byc wszedzie dlatego bieganie na oslep jest tu niewskazane.

 

 

 

https://www.google.pl/search?q=de_forge&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_UEDU8feD8WP4gSp1IHwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=640#q=de_kalt&tbm=isch&imgdii=_

 

 

 

a co do Map Aktualnych zamienilbym kilka mapek napewno za:

 

 

 

-de_abaddon gracze nie sa zadowoleni z tej mapki.

 

-cs_italy jak wiadomo mapka  tylko dla tt lub mozna zmamienic na italy2 juz lepsze rozwiazanie:)

 

cs_alpin w ogole nie znaja graczce tej mapki nie kazdy bo nie kazdy ale nie jest zbyt dobra 

 

cs_militia rowniez nie za dobra mapka 

 

de_hell wydaje sie byc zbyt mala na taka ilosc slotow 

 

 

 

to tyle z mojej strony prosze o ich rozpatrzenie.

 

Aaaa... i jeszcze mam pytanie bo np na dd2 inferno nuke co sie dzieje z kupowaniem broni czasem mozna kupic normalnie a czasem jest tak ze trzeba przejsc troche dalej i znow mozna noramlnie kupic bron. To tyle dziekuje.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie:

 

de_forge = OK

 

de_eldorado = Za małe. NIE

 

de_scud = Obojętna mapa

 

de_russka = Stanowcze NIE

 

de_bahrain = Wiele graczy na innych serwach wychodzi gdy zostaje wł. ta mapa, to z moich obserwacji.

 

de_kalt = Stanowcze NIE.

 

 

Co do aktualnych:

 

de_abaddon, popieram

 

cs_itali, nie koniecznie

 

cs_alpin, stara mapa, ale nie wszscy lubią, ale mogła by być

 

cs_militia, jak wyżej

 

de_hell, wystarczająco jest duża. ;d

 

 

A z kupowaniem broni tak jest, bo chyba jest resp powiększony :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje typy :

 

de_forge - jest ok

 

de_eldorado - jestem ZA żeby była bo jest fajną mapą

 

de_scud - nie znam, ale może być fajna :D

 

de_russka - moim zdaniem ludzie będą wychodzić

 

de_behrain - NIE !

 

de_kalt NIE !

 

 

 

Co do obecnych map :

 

de_abaddon - z pełnego serwera robi się 10 osób :/

 

cs_italy - dobra mapa, powinna zostać

 

cs_alpin - nie wszyscy przepadają ale niech zostanie

 

cs_militia- jestem ZA tym żeby pozostała

 

de_hell - dobra mapa .. Musi zostać !! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie:

de_forge = nie

de_eldorado = tak, jest spoko

de_scud = nie znam, nie

de_russka = nie

de_bahrain = nie

de_kalt = nie


Co do aktualnych:

de_abaddon = popieram do usunięcia

cs_italy = jest jedno strona nawet przy minimalnej grze TT, jednakże kwestia tego kto dojdzie do CT :)

cs_alpin = kiedyś patrzyłem w MC i widziałem ją , była ustawiona by w nocy ją grać powinniśmy to zmienić , może zamienić ja z de_abbadon

de_hell= może być

 

 

 

Pamiętajcie że jak im bardziej będą wymyślne mapy, to ludzie chętniej nie wejdą na serwer.

Ludzie to TRADYCJONALIŚCI.

 

 

 

 

 

 



 

A z kupowaniem broni tak jest, bo chyba jest resp powiększony  :P



 


 

Resp jest z pewnością powiększony, serwer ma 30+ slotów, nie dziwcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


de_forge = OK

 

de_eldorado = Za małe. NIE

 

de_scud = Obojętna mapa

 

de_russka = OK

 

de_bahrain = To jest na tej samej podstawie co de_abaddon

 

de_kalt = Stanowcze NIE.

 

 

Co do aktualnych:

 

de_abaddon = Mówicie, że nie lubią, bo grali by tylko na DD2,NUKE,INF,TRAIN,WESTWOOD...Może czas coś innego ? Jakieś nowe mapy?

 

cs_itali = Niech zostanie.

 

cs_alpin = Co tu znać w tej mapie to nie wiem, grali ostatnio i słyszałem inne zdanie o tej mapie.

 

cs_militia, = Tej mapy też nie znają ? Wszystkie podstawowe mapy powinny być wgrane, takie jest moje zdanie.

 

de_hell = Mapa jest duża i dobrze się na niej gra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie:

de_forge = nie

de_eldorado =tak

de_scud = nie znam,

de_russka = nie

de_bahrain = nie

de_kalt = nie


Co do aktualnych:

de_abaddon = popieram do usunięcia

cs_italy = jest jedno strona nawet przy minimalnej grze TT, jednakże kwestia tego kto dojdzie do CT :)

cs_alpin = kiedyś patrzyłem w MC i widziałem ją , była ustawiona by w nocy ją grać powinniśmy to zmienić , może zamienić ja z de_abbadon

de_hell= nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...