Skocz do zawartości
think!

[ZAMKNIĘTY]Wniosek o usunięcie rozgrzewki

Rekomendowane odpowiedzi

Wnoszę o usunięcie rozgrzewek z map albo ich faktyczne naprawienie.

 

 

 

Dziś gram na serwerze od godziny 11 (jest 16:30), wielokrotnie doświadczyłem buga rozgrzewki na różnych mapach. Nie tylko na cs_italy.

 

Serwer przez te bugi ciagle pada i ciągle po starcie serwera gramy dust2. Dziś grałem tę mapę chyba z 7 razy. Pomimo, że 3krotnie przez te godziny, które dziś gram, została wybrana mapa cs_italy ani razu nie została zagrana. Serwer padał, albo był bug mapy, a admini zmieniali mapę na inną, albo dawali vote, w którym nie było cs_italy do wyboru. A przecież demokratycznie większość serwera wybrała cs_italy.

 

 

 

Proszę o faktyczne rozwiązanie problemu, a jeśli nie da się naprawić o usunięcie rozgrzewek. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Późną nocą często nie ma żadnego admina, wówczas nikt nie zresetuje i wszyscy gracze z serwera wychodzą, bo pokazuje, że jest 56:18 do końca rozgrzewki, na dodatek zegar stoi w miejscu. Innymi słowy - kompletnie nie da się grać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak rozgrzewka jest po to aby zdobywac jakies (ks)y lub  z tych paczuszek jakas kase, perki ,hp :P poprostu sa jakies bugi pewnie niedlgo naprawia  :aggressive:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem za usunięciem tej rozgrzewki ale za naprawą wystarczyło napisać temat że się buguje a nie że od razu usuwać. Morderca  się tym zajmie jak będzie miał czas ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wczoraj jeden z adminów Cod200 założył temat, gdzie zgłosił ten problem. Padła informacja, że zostało to naprawione, temat został zamknięty, ale jak widać jednak nie zostało.

 

 

 

Stąd mój temat - skoro nie da się naprawić to proszę o usunięcie, bo gra na serwerze jest bardzo utrudniona, a gdy admina nie ma, wręcz niemożliwa. Również przychylam się bardziej do naprawienia, lecz jest kilka map, gdzie nie ma rozgrzewki w ogóle (np. de_westwood_big) i klasy się ładują, wszystko działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


think! wybacz napisałem ze naprawiono ponieważ wraz z Aquax zmieniałem pewne ustawienia i było ponad 18h dobrze i się problem powtórzył. obiecam tyle że ten watek tutaj zemknę dopiero jeśli parę dni się utrzyma wszystko dobrze. mianowicie jak już skończy to Pan aquax naprawiać to zamknę i was po informuję. Przepraszam za utrudnienia i proszę o Cierpliwość. Dodam na poprawę humoru że dziś lub jutro zostaną wgrane poprawione klasy i perki z ostatnich waszych propozycji :). i Jeszcze raz proszę o Cierpliwość jak tylko to naprawimy dam znać .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bydlak misje wroca jak zostana naprawione i ja jestem za naprawieniem rozgrzewki a nie usunieciem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W mojej opini, nie ma sensu latać z glockiem czy usp przez 45-50 sek. Rozgrzewka nikomu nie przeszkadza, można potrenować umiejętność walki z kosą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystarczy naprawić plugin z Rozgrzewką i wszystko będzie śmigać . Nie ma co się bulwersować Administracja napewno wie o problemie i nad nim pracuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...