Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Odwolanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Frig

 

Godzina, data zdarzenia:Przed chwila

 

Mapa:JB_SNOW

 

STEAM_ID / IP:178.43.236.135

 

Uzasadnienie:Prosze o ub jesli admin The angry smile nie ma na to dowodów'

 

 

 

 

 

Aquax to do cb  porozmawiaj sobie z adminami bo ban na 7 dni za fk to troche za duzo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dalem Tobie bana na 7 dni jedynie za fk. Miales juz 2 fk. Jeden w celi, a nastepnie przypadkowo w terrarium. Ostrzeglem Cie o tym, ze dostaniesz bana po czym zniknales z serwera. Uznalem to za ucieczke przed banem. Mialem juz wiele takich sytuacji wiec pewniego razu spytalem sie Satanka jak ma wygladac banowanie takich graczy. Powiedzial mi, ze w takich sytuacjach mam przedluzyc bana do tygodnia z racji ucieczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiec tak w celi nie mialem fk  to po pierwsze

 

a tam  w terarium pprzez przypadek dostal hs to wyszedlem z serwa chce wejsc i ban na 7 dni no stary

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak juz wczesniej napisalem ostrzeglem Cie, ze dostaniesz bana i wtedy wyszedles z serwera.

 

Uznalem to za ucieczke.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


stary nie powiedzialeś ani slowa  wiec jak mogleś  ostrzegać nie wiem co ty uznajesz za ucieczke skoro po nie wiem 2 sekundach wszedlem na serwer 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pkt w regulaminie admina mówi:"4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h"

 

 

Więc może jakiś dowód za co dostał bana bo jak sam wiesz, każdy może dać bana i napisać za co nie przedstawiając jasnych dowodów.

 

 

Malu prosiłbym o ocenę tej sytuacji, Ty jesteś opiekunem Jail`a więc mógłbyś wziąć sprawę w swoje ręce.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z przykrością muszę przyznać, że miałeś massowe fk. Chciałem Cie zbanować na 3h, ale TheAngrySlime mnie wyprzedził i dał na tydzień. Dobrze postąpił, bo nikt nie przewidział, że będziesz chciał wbić na serwer po takim czymś. Ucieczka to ucieczka i mamy nakazy, aby banować na tak długi okres. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...