Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]nie równe traktowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:laxor

 

Godzina, data zdarzenia:dzis 13 55

 

Mapa:nie wiem

 

STEAM_ID / IP:89.229.244.58

 

Uzasadnienie: najpierw zostalem zabity za darmo bo koles ze mna w celi mial bron i to ja zostalem zabity przez gracza Frig czy jakos tam potem grzecznie pytam za co po czym uzyskuje odp. bo jestes rudy, bo jestes ruda dziwka itp wiec pisze na u@ do admina za co zostalem zabity i sie nie dowiedzialem wiec nerwy mi puscily i tez go zaczelem obrazac fakt nie powinienem ale czy to jest rowne traktowanie graczy ? bo on gra dluzej niz ja i go znacie a mnie nie ? wcale o nic nie prosze tylko sie zastanowcie kogo macie na tym serwerze

 

 

 

Pozdro ! :)

 

 

 

a i na sam konic jak juz bana dostalem ten sam osobnik to zegnamy sie z rudym frajerem czy cos podobnego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może jakieś dowody? Każdy sobie może napisać historyjkę o tym jak został skrzywdzony przez admina, ale jakoś dowodów nie widać. 

 

Zobaczymy co na to admin banujący. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A może jakieś dowody? Każdy sobie może napisać historyjkę o tym jak został skrzywdzony przez admina, ale jakoś dowodów nie widać. 

 

Zobaczymy co na to admin banujący. 

 

 

 

 

nie mam zadnych dowodow  i do aadmina nie mam pretesji bo ban moze i sluszny ale problem lezy na innym graczym jak juz wspomialem Frig ja nie jestem zadnym dzieckiem ktore leci na forum ze zmyslona historia wiele razy zauwazylem to ze gracze z wiekszym stazem na serwerze maja "wieksze przywileje" niz gracz ktory dopiero zaczal przygode z tym serwerem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

panie zaraz kurwa jebne

 

napisales na mnie ruda dziwka zglosilem to adminowi i dostales bana

 

 

napisalem ci ze masz fk zaczeles obrazac potem ze jestem rudy i nie odracaj kota ogonem i owszem obrazilem cie ale dopiero po tym jak ty to zrobiles

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Frig Cie nie obraził. Myślę, że poniosły emocję ze względu na to, że nie ogarnąłeś polecenia. Ban jak najbardziej słuszny. 

 

I bez dowodów, odwołanie nie ważne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Frig Cie nie obraził. Myślę, że poniosły emocję ze względu na to, że nie ogarnąłeś polecenia. Ban jak najbardziej słuszny.

 

 

 

 

napisalem ze zgadzam sie z banem ale mysle ze powinienem dostac wyjasnienie za co zostalem zabity a poza tym on zaczal pierwszy "bo jestes rudy" "jestes rudym cwelem" czy jakos tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


teraz to koles ktory gra dluzej moze robic co che rozumiem. nie bede zreszta plakal bo dostalem bana ale traktujcie graczy rowno nie zwazajac na to kto ile gra :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Byłem przy tej sytuacji i Frig napisał tylko "bo jesteś rudy". Generalnie to nie jest obraza chyba, że masz uprzedzenia. 

 

 

 

 

 

 

obraza to obraza a poza tym czy to jest dojrzale zachowanie zee ktos grzecznie sie pyta za co zostal zabity po czym uzyskuje odp bo jestes rudy chcialbym wiedziec dlaczego mnie zabil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy pytanie "czemu mnie ku**a zabiłeś", można nazwać grzecznym pytaniem. Już wtedy dostałeś upomnienie za kulturę. Ban za nie długo wygasa, więc zakończmy ten spam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie wiem czy pytanie "czemu mnie ku**a zabiłeś", można nazwać grzecznym pytaniem. Już wtedy dostałeś upomnienie za kulturę. Ban za nie długo wygasa, więc zakończmy ten spam.

 

 

 

 

malu powiedz czy ja mam do ciebie jakies pretesje za to ze dales mi bana ? wypelniasz swoje obowiazki tez bym tak postapil ale bez przesady za fk tez chyba jest ban ? albo przynajmniej wyjasnic dlaczego do ciebie na u@ tez pisalem za  ? ale dobra bez spiny robcie jak chcecie

 

 

 

temat do zamkniecia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli jesteś obrażany na serwerze i po zwróceniu uwagi na u@ admin nie reaguje piszesz skargę w odpowiednim dziale wraz z dowodami w postaci ssów wtedy taki gracz jest banowany a admin upomniany przez opiekuna adminów bądź osoby wyżej na chwilę obecną mamy wymianę poglądów nie popartą żadnymi dowodami jeżeli chodzi o samego bana sam przyznałeś że został przydzielony prawidłowo dlatego myślę że odwołanie nie ma dalszego sensu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...